W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM


Informacje o bieżących ustaleniach
prosimy śledzić na naszej stronie

POZYTYWNA ENERGIA
Koncert charytatywny na rzecz Krzysia Zagraby
Edycja I

pozytywna-energia-i-plakat-rgb

krzys

W niedzielę, 8 listopada od godziny 17:00 w Domu Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (LSM, ul. Konrada Wallenroda 4a) w Lublinie odbędzie się I edycja Projektu „Pozytywna Energia”, organizowanego przez Fundację Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia”. Kameralny koncert o limitowanej ilości miejsc odbędzie się na rzecz Krzysia Zagraby – 4-letniego chłopca chorego na niezwykle rzadką i postępującą chorobę genetyczną – Zespół Alstroma.

Podczas koncertu wystąpi wokalista obdarzony niezwykłą charyzmą i zarazem jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce – Łukasz Zagrobelny! Dodatkowo na scenie tego dnia będą mu towarzyszyć Laura Samojłowicz (aktorka znana m.in. z serialu „M jak miłość” jako Majka. W 2009 roku wygrała piątą edycję programu „Jak oni śpiewają”) oraz Przemysław Gąsiorowicz (aktor Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie). Całość poprowadzi aktor Daniel Wieleba i Anna Szmidt (koordynator Projektu „Pozytywna Energia”).

Pomiędzy występami artystów odbywać się będzie również aukcja charytatywna. Na tej aukcji będzie można wylicytować i nabyć płyty CD, vouchery, karnety, książki, czy też inne wartościowe rzeczy. Na koniec wydarzenia, spośród zakupionych biletów, odbędzie się losowanie kilku pamiątkowych przedmiotów.

Pozyskane podczas wydarzenia pieniądze będą przeznaczone na bieżące finansowanie pojawiających się potrzeb związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz specjalną edukacją Krzysia. Wiele informacji o Krzysiu i jego codziennej walce z chorobą można znaleźć na blogu: www.krzys-zagraba.blog.pl

Każdy bez względu na wiek będzie mógł nabyć pozytywnej energii podczas koncertu, a przy tym pomóc i być uczestnikiem dobrej zabawy. Cena biletu 20zł, do nabycia od 5 listopada w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a lub w dniu koncertu).

Sponsorzy wydarzenia: Grand Hotel Lublinianka, Restauracja „Koncertowa”, Safari (dostawy paliw płynnych), Firma Hanesco, EmFarby online sklep internetowy.

Patroni medialni wydarzenia: TVP Lublin, Radio Lublin, Kurier Lubelski, Lublin112 oraz LFOON (Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki).

Kontakt z koordynatorem Projektu „Pozytywna Energia”:
Anna Szmidt – nr tel.: 695 249 979
anna@pracamocenergia.pl
www.pozytywna-energia.eu

Dobrowolne darowizny na Krzysia:
Fundacja Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia”
Fundusz Rehabilitacyjny Krzysia Zagraby
Raiffeisen Polbank: 66 1750 0009 0000 0000 3047 2039

 

http://krzys-zagraba.blog.pl/

 

 

 

 

Kalendarz wydarzeń
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją