Koncert odbędzie się

Kolędy  polskie

Międzpokoleniowy koncert kolęd

W programie:
Koncert kolęd – m.in. usłyszymy kolędy Boży blues, Stara kolęda, Pan niebios, Nie było miejsca dla ciebie, Betlejemskie Pole, Betlejemskie Pole, Chwalcie Dziecinę, Biała Ziemia, Cieszmy Się, Cicha Noc, Narodził Się Jezus Chrystus Kolęda Dla Nieobecnych
Wystąpią:

• Zespól PASJONATA pod kierunkiem Aliny Zwolak,
  • studenci Wydziału Artystycznego Jazz i Muzyka Estradowa pod kierunkiem Magdaleny Stopy: Bartosz Kawałek – wokal, Arkadiusz Borzęski – gitara ,Katarzyna Motyka – wokal,Katarzyna Maziarczyk – wokal

• Opłatek i spotkanie noworoczne uczestników LUDW

DSC06813Zespół Wokalny „PASJONATA” powstał w czerwcu 2012 roku z inicjatywy członków zespołu, pod kierunkiem Pani Aliny Zwolak. Prowadzi działalność artystyczną we współpracy z Domem Kultury RUTA Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby” w Lublinie.
„Pasjonata” prowadzi również działalność artystyczną na Uniwersytecie Drugiego Wieku prezentując swój program artystyczny z różnych okazji.
Dotychczasowa działalność „Pasjonaty” to:
–  uczestnictwo w obchodach Dni Seniora,
–  występy z różnych okazji na Uniwersytecie Drugiego Wieku.
–  koncerty podczas akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
–  występy w domach kultury,
–  koncerty na festynach,
–  udział w „Nocy Kultury”,
–  w ramach wolontariatu zespół umila śpiewem życie mieszkańców domów opieki społecznej,
–  w czerwcu 2015 roku zespół brał udział w ogólnopolskim przeglądzie zespołów w Warszawie.
W roku 2014 „Pasjonata” otrzymała puchar Prezydenta miasta Lublina.
Repertuar zespołu to piosenki o charakterze rozrywkowym prezentujące różne style muzyczne np. country, twist, rock and roll, polka, tango, walc, samba.
W okresie kolędowym Pasjonata uczestniczy w koncertach kolędowych wykonując kolędy znane, tradycyjne jak też pastorałki i kolędy mniej znane.
Repertuar Pasjonaty zawiera również pieśni o charakterze religijnym.
W czasie koncertu zespół przedstawi kolędy:
– Betlejemskie Pole
– Chwalcie Dziecinę
– Biała Ziemia
– Cieszmy Się
– Cicha Noc
– Narodził Się Jezus Chrystus
– Kolęda Dla Nieobecnych.

Wstep wolny