W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

Dom Kultury LSM
serdecznie zaprasza na rozdanie nagród i wernisaż
wystawy prac dzieci i młodzieży konkursu plastycznego z cyklu

Patroni osiedli Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Paryskie klimaty – miasto urodzin i śmierci Zygmunta Krasińskiego

organizowanego przez
Radę i Administrację Osiedla im. Zygmunta Krasińskiego
oraz Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Rozdanie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy
odbędą się
w czwartek 15 grudnia 2016 r. o godz. 10.00
w Galerii Sztuki Dziecięcej Domu Kultury LSM

Wystawa czynna w dniach od 15 grudnia 2016 r. do 15 stycznia 2017 r.
w godz. 8.00-20.00 oprócz sobót i niedziel

Wstęp wolny

Laureaci konkursu

Grupa wiekowa 6-7 lat

Miejsce I

Oliwia Klempka, lat 7, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Miejsce II

Wojciech Gałus, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Olga Lucyn, lat 5, DDK „Bronowice” w Lublinie, nauczyciel Ewa Rejmak

Miejsce III

Fryderyk Kossowski, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan

Natalia Pikiewicz, lat 6, Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Grupa wiekowa 8-9 lat

Miejsce I

Julia Kanadys, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Barbara Bartnik

Gabriel Tarkowski, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Pawłowska

Miejsce II

Emilka Król, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Barbara Bartnik

Łucja Gągola, lat 8, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Miejsce III

Krzysztof Kudelski, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak

Grupa wiekowa 10-12 lat

Miejsce I

Emilia Szwałek, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Anna Borowska-Sala

Olga Grochowicz, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Barbara Bartnik

Miejsce II

Daria Wielgos, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Miejsce III

Alicja Drzewiecka, lat 10, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Grupa wiekowa 13-15 lat

Miejsce I

Maryla Szwałek, lat 14, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie,

nauczyciel Kinga Gołębiowska

Miejsce II

Michał Kuśmierczyk, lat 15, DDK „Bronowice” w Lublinie, nauczyciel Ewa Rejmak

Miejsce III

Julia Kawa, lat 14, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, nauczyciel Kinga Gołębiowska

Wyróżnienia

Grupa wiekowa 6–7 lat

Bartosz Delmanowicz , lat 7, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Aleksandra Giżka, lat 6, DDK „Bronowice” w Lublinie, nauczyciel Ewa Rejmak

Dorota Wysocka, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan

Ula Pietrzak, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan

Monika Świtek, lat 7, Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Dominika Zabielska, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Iwona Michalak

Wiktoria Gąbka, lat 7, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Konrad Hawrył, lat 7, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Zofia Modrzewska, lat 7, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, nauczyciel Kinga Gołębiowska

Ewa Łukasiak , lat 7, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, nauczyciel Kinga Gołębiowska

Maja Fidecka, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Halina Mirosław

Jakub Marzec, lat 6, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Sandra Bereda, lat 6, klub Osiedlowy „Źródło” w Lublinie, nauczyciel Mariusz Kowal

Alicja Szczepanowska, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik

Laura Nikończuk, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Grupa wiekowa 8-9 lat

Natasza Palak, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Pawłowska

Kuba Wójcik, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak

Olga Jasionka, lat 8, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Filip Śron, lat 8, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Maja Gorgol, lat 8, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, nauczyciel Kinga Gołębiowska

Kinga Mazurek, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Halina Mirosław

Filip Mielniczek, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Anna Garbacz, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Woźniak

Alicja Kot, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Woźniak

Pola Brojek, lat 9, DDK „Bronowice” w Lublinie, Nauczyciel Ewa Rejmak

Gabrysia Łukasik, lat 8, DDK „Bronowice” w Lublinie, Nauczyciel Ewa Rejmak

Ignacy Dołęga, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Iwona Oleksa

Olaf Pijewski, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Iwona Oleksa

Anna Gicala, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Mieczysława Bakaj

Grupa wiekowa 10–12 lat

Melania Gospodarek, lat 10, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Karolina Stopyra, lat 10, Euroszkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka

Alicja Mazur, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Barbara Bartnik

Kacper Klimkiewicz, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Barbara Bartnik

Julia Gaś, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie, nauczyciel Anna Ogorzałek

Wioletta Zwolińska, lat 12, Szkoła Podstawowa w Świdniku Małym, nauczyciel Monika Tomczak

Małgorzata Szwagierczak, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, nauczyciel Mariusz Kowal

Jagoda Derecka, lat 12, DDK „Bronowice” w Lublinie, nauczyciel Ewa Rejmak

Kinga Miazga, lat 12, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, nauczyciel Kinga Gołębiowska

Wiktoria Grochal, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, nauczyciel Mariusz Kowal

Kacper Dudek, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie, nauczyciel Anna Ogorzałek

Kamila Bartosz, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Kacper Suski, lat 10, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Ania Frączek, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, nauczyciel Mariusz Kowal

Grupa wiekowa 13–15 lat

Weronika Lemańska, lat 15, Gimnazjum nr 11 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Burdyk

Adrian Cholewa, lat 14, Gimnazjum nr 11 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Burdyk

Aleksandra Basak, lat 15, Gimnazjum nr 11 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Burdyk

Natalia Nowińska, lat 15, Gimnazjum nr 11 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Burdyk

Paweł Kołtyś, lat 15, Gimnazjum nr 15 w Lublinie, nauczyciel Monika Tomczak

b7

Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją