60-LECIE LUBELSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ – WIELKI FESTYN RODZINNY – LUBLIN

Rada nadzorcza, Zarząd Osiedli i Dom Kultury LSM, z okazji 60-lecia Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Dnia Matki i Międzynarodowego Dnia Dziecka, byli organizatorami WIELKIEGO FESTYNU RODZINNEG. Na przygotowanej scenie zaprezentowało się wiele zespołów – począwszy od występu dziecięcej grupy baletowej Domu Kultury LSM, Zespołu Wokalnego „Senioritki”, koncertu kapeli-kabaretu „Lwowska Fala” ze Lwowa, występu laureatów przeglądu piosenki francuskiej i hiszpańskiej, koncertu Zespołu Tańca Ludowego UMCS, koncertu cygańskiego zespołu „złoty Tabor”, koncertu zespołu muzycznego „Berberys”, koncertu zespołu „Standard Brass Band” itp. Do zobaczenia za rok!

WINIETA

Wielki Festyn Rodzinny