Inauguracja Sesji
we wtorek 6 czerwca 2017 r. o godz. 17.00

XVII Międzynarodowa Sesja Historycznoliteracka

„Nasi Sąsiedzi: Ukraina i Białoruś”

(pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego)

Wykład inauguracyjny:

Mistrz a uczeń – o wzajemnych powinnościach we wspólnocie akademickiej (na przykładzie środowiska slawistycznego skupionego wokół osoby Prof. Zdzisława Stiebera).

wygłosi prof. dr hab. Feliks Czyżewski

XVII Sesja Historycznoliteracka
„Nasi sąsiedzi: Ukraina i Białoruś”
Lublin, 1 czerwca – 15 grudnia 2017 roku