W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

 

 

Rozdanie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy
w czwartek 14 grudnia 2017 r. o godz. 10.00
w Galerii Sztuki Dziecięcej Domu Kultury LSM
Wystawa czynna w dniach od 14 grudnia 2017 r. do 15 stycznia 2018 r.
w godz. 8.00-20.00 oprócz sobót i niedziel

Wstęp wolny

Dom Kultury
Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
serdecznie zaprasza na rozdanie nagród i wernisaż
wystawy prac dzieci i młodzieży konkursu plastycznego z cyklu
Patroni osiedli Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Na piastowskim zamku

organizowanego przez
Radę i Administrację Osiedla Piastowskiego
oraz Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

 

ulotka.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Laureaci konkursu

Grupa wiekowa 6-7 lat

I miejsce
Hania Pachoł, lat 6, „Euroszkoła” w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka
Patrycja Pryszczewska, lat 7, DDK „Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
II miejsce
Urszula Pietrzak, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Hania Florek, lat 6, DDK „Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
III miejsce
Gaja Galej, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Piotr Chilimoniuk, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Bożena Wiak

Grupa wiekowa 8-9 lat

I miejsce
Natalia Wasiłek, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop
Gabriel Tarkowski, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie,
nauczyciel Małgorzata Pawłowska
II miejsce
Elisa Gnutek, lat 9, DDK „Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
Magdalena Obłoza, lat 8, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie,
nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
III miejsce
Fryderyk Kossowski, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Wiktoria Kafara, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie ,
nauczyciel Marzenna Grabowska-Wójcik

Grupa wiekowa 10-12 lat

I miejsce
Dominika Trautman, lat 10, DDK „Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
Fabian Szejgiec, lat 10, „Euroszkoła” w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka
II miejsce
Oliwia Wielosz, lat 10, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Mikołaj Hec, klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Basińska
III miejsce
Nina Winiarska, klasa V, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Basińska
Natalia Orzechowska, lat 10, DDK „Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak

 

Wyróżnienia

Grupa wiekowa 6–7 lat

Aleksandra Stefaniak, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak
Malwina Małocha, lat 6 , DDK „Bronowice|” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
Gabrysia Leszczyńska, lat 7, DDK „Bronowice|” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
Gabriel Leus, lat 7, Klub Osiedlowy „Źródło” SM Z.W. Nałkowskich w Lublinie, instruktor Mariusz Kowal
Basia Modrzewsk,a lat 7, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, instruktor Aleksandra Stępień
Michalina Kuziuk, lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Adrian Pieczycha, lat 6, DDK „Bronowice” w Lublinie, nauczyciel Paulina Janowska
Olesia Czmil, lat 6, DDK „Bronowice” w Lublinie, nauczyciel Paulina Janowska
Maja Laskowiak, lat 7, „Euroszkoła” w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka
Alicja Ciołek, lat 6, Klub Osiedlowy „Miniatura” SM „Czechów” w Lublinie , instruktor Michał Czarnecki
Lena Piłat, lat 6, Klub „Miniatura” SM „Czechów” w Lublinie , instruktor Michał Czarnecki
Natalia Pikiewicz, lat 7, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Oliwka Krysa, lat 6, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, instruktor Aleksandra Stępień
Wojtek Winiarczyk, lat 7, Klub Osiedlowy „Źródło” SM Z.W, Nałkowskich w Lublinie, instruktor Mariusz Kowal

Grupa wiekowa 8-9 lat

Karol Majdański, lat 8, „Euroszkoła” w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka
Laura Paradowska, lat 9, „Euroszkoła” w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka
Konrad Hawrył, lat 8, „Euroszkoła” w Lublinie, nauczyciel Irena Murashka
Zuzanna Pitura, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Mikołaj Głuch, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop
Maja Jedliczko, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Kośmiej
Konstanty Staręga, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop
Michał Jusiński, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Pawłowska
Magdalena Jaguś, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Krystian Błażewicz, lat 9, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Halina Mirosław
Maja Dyś, lat 8, , DDK „Bronowice|” w Lublinie, nauczyciel Paulina Janowska
Konrad Łuczak, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Pasikowska
Zauzanna Pyc, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop
Paulina Puacz, lat 9, DDK „Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
Szymon Turski, lat 8, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Alicja Szczepanowska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Alicja Sokołowska lat 9, , Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Halina Mirosław
Maja Fidecka lat 8, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Halina Mirosław
Kamila Rabińska klasa III, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Kośmiej

Grupa wiekowa 10–12 lat

Kamila Bartosz, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Wiktoria Lato, 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Wojdyga
Ola Krukowska, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Tosia Misztal, klasa V, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Basińska
Alicja Nowak, lat 11, DDK SM „Czechów” w Lublinie, instruktor Michał Czarnecki
Roksana Pisklak, lat 10, DDK „Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
Zuzanna Domańska, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, nauczyciel Anna Ścisło
Julia Prątkowska, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Karolina Łukasik, lat 11, DDK „Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
Kinga Grajper, klasa V, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Basińska
Joanna Zarzecka, klasa V, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Basińska
Jan Choragiewicz, lat 11, DDK „Czuby Południowe”, instruktor Agata Komorowska, Grzegorz j. Nowacki
Karolina Kosińska, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, nauczyciel Robert Nykiel
Muriel Skrzypek, lat 10, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Grupa wiekowa 13–15 lat

Maria Cnota, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Basińska
Aneta Bator, lat 13, DDK” Bronowice” w Lublinie, instruktor Ewa Rejmak
Dominika Bartnik, lat 13, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie,
nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Kacper Wojtysiak, lat 13, Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Wojdyga
Kamila Barańska, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Basińska
Julia Kawa, lat 15, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, instruktor Aleksandra Stępień

 

 

Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją