Przedszkole nr 64 „Skrzacik”

zapraszają na

IX WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ

„Kto czyta ma piękne sny…”

PATRONAT HONOROWY: Lubelski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Lublin

Przegląd odbędzie się w dniach 19-20.04.2018 roku w godz. 9.30 – 11.30 w DK LSM Lublin, ul. Konrada Wallenroda 4a

IX WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ

„Kto czyta ma piękne sny…”

Regulamin Przeglądu

I    ORGANIZATORZY:  Przedszkole nr 52 oraz  Przedszkole nr 64
III. ZAŁOŻENIA OGÓLNE1) W Przeglądzie mogą uczestniczyć dzieci z publicznych  przedszkoli  oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych z terenu miasta Lublina oraz województwa lubelskiego.2) Warunkiem udziału jest przygotowanie repertuaru z zakresu poezji dziecięcej – wiersza.3) Każda placówka może zgłosić do udziału w Przeglądzie maksymalnie 2 dzieci i  zaprezentować 2 utwory. Przygotowuje je maksymalnie 2 nauczycieli.4) Uczestnicy prezentują utwory, których łączny czas wykonania nie może przekroczyć  5 minut.
IV.  WARUNKI UCZESTNICTWA1) Zgłoszenia będą przyjmowane od dnia 01.03.2018r. do dnia 23.03.2018 wyłącznie na kartach zgłoszenia.2) Wypełnione karty zgłoszenia wraz z podpisanym przez rodziców oświadczeniem należy dostarczyć do organizatora w terminie do dnia 23.03.2018 roku. Karta zgłoszenia bez oświadczenia rodziców nie będzie honorowana. Zgłoszenia można przesyłać poczta oraz na adres e-mail: poczta@p52.lublin.eu3) Wszelkie zmiany (dotyczące uczestnika oraz wiersza) będą uwzględniane wyłącznie  w terminie nie późniejszym niż na 7 dni  przed rozpoczęciem  Przeglądu – czyli do dnia 12 kwietnia 2018 r. Po tym terminie  zmiany nie będą uwzględniane.4) Karta powinna być wypełniona DRUKOWANYMI LITERAMI, a wszystkie dane powinny być aktualne. Należy podać pełne brzmienie tytułu utworu oraz imię i nazwisko autora.5) Organizatorzy zastrzegają sobie ewentualną zmianę szczegółów regulaminu.
V.  INFORMACJE DODATKOWE1) Organizatorzy na czas trwania Przeglądu oddają do dyspozycji uczestników sprzęt techniczny i nagłośnieniowy, którym dysponuje Dom Kultury. 2) Organizatorzy nie zapewniają posiłków i napoi.3) Organizatorzy przewidują dyplomy i książki dla uczestników. Wręczenie nastąpi każdego dnia po zakończeniu wszystkich prezentacji.
VI. USTALENIA KOŃCOWE1) O kolejności prezentacji decydują wyłącznie organizatorzy.2) Występy  uczestników  mogą być za zgodą organizatorów, lecz  bez odpłatności dla uczestników Przeglądu: a) transmitowane przez rozgłośnie radiowe i TV;b) rejestrowane, nagrywane i filmowane, a następnie rozpowszechniane przez rozgłośnie radiowe i TV lub film w celach nie komercyjnych;c) fotografowane dla celów prasowych i archiwalnych.3) Sprawy nie ujęte regulaminem rozstrzygają organizatorzy.
VII. KONTAKT, INFORMACJEPrzedszkole nr 52 – 81/ 747-29-67

Kwiecień 2018