w czwartek 8 listopada 2018 r. o godz. 17.00

– czyli odmładzanie organizmu w 4 krokach

Prowadzenie: MAŁGORZATA JARUGA i EWA LENART-ABRAMEK

Znane powiedzenie mówi –
„zasadniczo przyczyny chorób są dwie: nadmiary i niedobory”.
Jeśli nadmiar – wystarczy go usunąć, jeśli niedobór – wystarczy uzupełnić.
Podczas spotkania dowiesz się, czym jest choroba i złe samopoczucie oraz jak sobie radzić sięgając do naturalnych metod (m.in. zioła, oddech, aromaterapia).
2 KROK – oczyszczanie, czyli DETOKSYKACJA wskaże m.in. jakie mogą być źródła zanieczyszczenia organizmu i co możemy z tym zrobić. Wiemy już, że w naszym organizmie są:
toksyny, metale ciężkie, pasożyty, ale czy wiemy – jak to usunąć i po co?
Korzystaj z najlepszych odkryć medycyny naturalnej.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Średnio do czterdziestego roku życia ludzie są zdrowi, pełni energii i gotowi na podejmowanie nowych wyzwań.
Kiedy czujemy się w pełni sił, kiedy odnosimy sukcesy, to choroby wydają nam się odległe i nas nie dotyczą. Jednak gdy jesteśmy coraz bliżej piecdziesiątki i widzimy pierwsze oznaki starzenia się, to do naszych myśli wkrada się niepokój. Ci z nas, którzy są bardziej skłonni do refleksji, zaczynają poważnie martwić się o swój stan zdrowia.
Ty również możesz osiągnąć doskonałe samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne, niezależnie od wieku, w jakim się obecnie znajdujesz.
W rzeczywistości, w miarę upływu lat, pod wieloma względami życie staje się coraz lepsze.
Kiedy więc myślisz o starzeniu się, pamiętaj, że Twój wiek to tylko liczba. Wiem, że to brzmi banalnie, ale jest to prawdą. Zwłaszcza gdy zaczynasz stosować podstawowe zasady zdrowego życia, co pozwala Twojemu organizmowi funkcjonować w sposób optymalny.
Bardzo prawdopodobne jest, że 50-latek będzie tak sprawny jak 30-latek. Być może nawet bardziej, co wynika głównie z jego stylu życia.
Twój metrykalny wiek to tylko liczba, ale Twój prawdziwy wiek to Twój wiek biologiczny, wyznaczony przez Twoje wybory i nawyki. Predyspozycje genetyczne to tylko część tego równania.