w piątek 7 grudnia 2018 r. o godz. 18.00

W koncercie wystąpią artyści:
Anna Kostkiewicz – śpiew
Anna Urbaniak – śpiew
Karolina Mączka – śpiew
Fryderyk Pieńkoś – spiew, piano

Jest to muzycznye przedsięwzięcie poświęcone artystom, których już nie ma, a  których twórczość nadal porusza. Oprócz tych aranżacji pojawią się inne ciekawe utwory.

Gość specjalny ADRIAN MAKAR
– zwycięzca VII edycji programu MAM TALENT

Podczas koncertu liczne aukcje

Koncert dedykowany jest choremu MAKSYMILIANOWI,
który bardzo potrzebuje naszego wsparcia w walce z chorobą.

Anna Kostkiewicz – studentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, na Wydziale Teologii, kierunku – praca socjalna (rok III), pochodząca z powiatu hrubieszowskiego, z małej miejscowości Teratyn. Muzyka towarzyszy jej od dziecka, od zawsze. Od 14 lat śpiewa dla publiczności. W roku 2013 dołączyła do Stowarzyszenia Charytatywnego „Przytulisko” z Chełma. Wraz z innymi członkami i artystami wspierającymi Stowarzyszenie brała udział w wielu koncertach organizowanych nie tylko w Polsce, ale również na Ukrainie. W maju 2016 roku otrzymała odznakę „Przyjaciel Dziecka” nadaną przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Laureatka wielu festiwali i przeglądów wokalnych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Studia i inne obowiązki pochłaniają sporo czasu i energii, mimo wszystko nadal w każdej wolnej chwili bierze udział w koncertach charytatywnych i innych przedsięwzięciach organizowanych przez „Przytulisko”.

Anna Urbaniak – uczennica Hrubieszowskiego Domu Kultury oraz Lubelskiej Szkoły Voice And More. Uczestniczka festiwalu Okularnicy z piosenkami Agnieszki Osieckiej w Warszawie, festiwalu piosenek z Czarnego Krazka pod patronatem Andrzeja Piasecznego. Laureatka wielu konkursów, przeglądów i festiwali piosenki. Najlepiej czuje się w repertuarze soulowo- jazzowym. Poza śpiewem jej pasją są taniec i podróże.

Karolina Mączka – laureatka wielu konkursów i przeglądów powiatowych, wojewódzkich, a także wielokrotnie wyróżniona podczas występów ogólnopolskich. Muzyka, z którą łączy swoją przyszłość, towarzyszyła jej od najmłodszych lat.

Fryderyk Pieńkoś – pianista, wokalista, gitarzysta, akompaniator. Twórca i założyciel zespołu Blue Angels. Od 5 roku życia rozpoczął naukę gry na pianinie pod bacznym okiem swojej babci, która ukończyła szkołę muzyczną l i 2 stopnia w Lublinie. Następnie uczył się u pani Małgorzaty Iwanickiej w Domu Kultury LSM. Od 3 lat związany z Ochotniczym Hufcem Pracy w Lublinie, gdzie występuje na wszelakich imprezach wokalno-instrumentalnych. Został wyróżniony nagrodą prezydenta miasta Puławy za wykonanie poloneza Michała Kleofasa Ogińskiego „Pożegnanie Ojczyzny” na fortepianie. Związany również od 12 lat jako tancerz i wokalista z Zespołem Pieśni i Tańca Lublin im. Wandy Kaniorowej w Lublinie. Uczestniczy również w różnego rodzaju szkoleniach, gdzie stale powiększa swoje umiejętności wokalno-instrumentalne. Jego wzory kompozytorskie to Fryderyk Chopin i Johann Sebastian Bach to właśnie od nich czerpie różnego rodzaju inspiracje muzyczne. Jego szczególne cechy charakteru to pomoc innym ludziom, dobro płynące z serca i stawianie w życiu różnych celów.

Adrian Makar – od dziecka przejawiał talent wokalny zdobywając nagrody w licznych konkursach. W wieku 15 lat wziął udział w telewizyjnym programie, gdzie zdobył serca widzów, a tym samym spełniło się jego wielkie marzenie – został zwycięzcą VII edycji programu „Mam talent”. Adrian koncertuje w Polsce i za granicą. Wystąpił na ponad 30 koncertach charytatywnych na rzecz osób potrzebujących. Obecnie trwają prace nad pierwszą  płytą Adriana.