W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

Wyniki konkursu plastycznego

Katarynka i Antek” – ilustracja do nowel Bolesława Prusa

Organizatorem przedmiotowego konkursu plastycznego jest

Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,

Administracja Osiedla im. Bolesława Prusa Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Wyniki konkursu

klasy VII-VIII

Miejsce I

Tomasz Obrzód, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Miejsce II

Izabela Geresz, Klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Miejsce III

Maria Cytawa, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

klasy V-VI

Miejsce I

Laura Kamińska, klasa V, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, nauczyciel Monika Sierzpowska

Miejsce II

Jakub Kusiej, klasa V, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Miejsce III

Helena Konstantynowicz, Szkoła Podstawowa nr 356 w Warszawie, nauczyciel Irena Muraszka

klasy – III-IV

Miejsce I

Justyna Smutek, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Miejsce II

Julia Palczewska, klasa III, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Miejsce III

Maja Walkiewicz, klasa III, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Zuzanna Chocyk, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Wyróżnienia

Zuzanna Łysiak, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Kornel Banach, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Beniamin Winniewski, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Jagoda Wietrzyńska, klasa III, Szkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w Markach, nauczyciel Irena Muraszka

klasy 0-II

Miejsce I

Amelia Sierakowska, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Miejsce II

Helena Świrska, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Miejsce III

Lena Zarajczyk, klasa O, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Frączek

Wyróżnienia

Pola Binięda, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Frączek

Nataniel Kycaj, klasa O, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Anna Koter

Maja Brodziak, klasa O, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Violetta Olejewska

Maria Sobczak, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Małgorzata Maturek, klasa II, Szkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w Markach, nauczyciel Irena Muraszka

Błażej Mikułowski, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Kalista Władzińska, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Alicja Janik, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Michał Lisowski, klasa 0, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Anna Koter

Zakwalifikowano do wystawy

Zosia Konstantynowicz, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 356 w Warszawie, nauczyciel Irena Muraszka

Daria Mróz, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Alicja Myśliwiec, klasa V, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Tymoteusz Janik, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Kinga Lucyn, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Natalia Cur, klasa III, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Pola Bednarczyk, klasa III, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Aleksandta Balon, klasa IV, Szkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w Markach, nauczyciel Irena Muraszka

Zosia Chocimska, klasa III, Szkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w Markach, nauczyciel Irena Muraszka

Rozalia Skubicha, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Aleksander Drabik, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop

Nina Tyndel, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Ola Spuz vel Szpos, klasa II, , Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Laura Dulniak, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie,nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Karolina Kurnikowska, klasa II, Szkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w Markach, nauczyciel Irena Muraszka

Lena Leus, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie,nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Emilia Migdał, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Tosia Kozos, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Basia Dudek, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Julia Fulara, klasa 0, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Violetta Olejewska

Bartosz Powiślański, klasa 0, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Frączek

Tomasz Redas, klasa 0, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Anna Koter

Wiktor Koszałka, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Anna Koter

Natalia Kowelak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Anna Koter

Tucki Mikołaj, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Kajetan Niedziałek, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Marcelina Pietrzykowska, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Dominik Kowalski, klasa 0, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Anna Koter

Wiktoria Brygała, klasa II, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Adam Kierych, , klasa 0, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Violetta Olejewska

Magda Spuz vel Szpos, klasa II Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie,nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Franciszek Krukowski, klasa 0, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Frączek

Tomczyk Natalia, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

 ...
Kalendarz wydarzeń
październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją