The Source of Sound

KONCERT charytatywny „Gramy dla UKRAINY”.
Kasia, Maciek i Ola – od kilku dobrych lat spotykali się przy różnych projektach i wydarzeniach, aż w końcu postanowili spotykać się regularnie i razem tworzyć.
Oto oni: piękna głębia basu wiolonczeli Kasi, wspaniały wokal i rytmiczna gitara Maćka oraz subtelne, ale zwariowane skrzypce Oli.
Pewnego dnia stwierdzili, że jeden Maciek to za mało, dlatego zaprosili do współpracy drugiego Maćka – świetnego perkusistę, dla którego nie ma rytmu nie do zagrania. Cała czwórka gra wspólnie z Lubelską Orkiestrą Muzyki Rozrywkowej „FeelHarmonia”, o której możecie poczytać poniżej:)
Ten koncert grają z myślą o niesieniu pomocy potrzebującym z Ukrainy.
W tym dniu gramy i zbieramy dary:- żywność długoterminową,- żywność typu instant.

Słów kilka o orkiestrze – kim jest „Feelharmonia”
„Otóż okazało się, że w Lublinie jest wiele osób, które chciałyby powrócić do wspólnego grania, ale niestety nie mają takiej możliwości, między innymi ze względu na brak miejsca do prób oraz brak kontaktu z innymi osobami chętnymi do kontynuowania gry. Stąd też pojawił się pomysł na stworzenie orkiestry, powstałej z myślą o muzykach, którzy na co dzień nie zajmują się muzyką zawodowo, jednak chcieliby rozwijać swoje pasje, wspólnie występować i dzielić się muzycznymi emocjami.
Ze względu na pandemię, orkiestra wystartowała w formie wirtualnej tworząc pierwsze wspólne nagrania „z domu” wykonane za pomocą telefonów. W tej chwili, poza nagraniami online, orkiestra ma na swoim koncie organizację i udział w wielu koncertach, tj. Koncert Wielkopostny zorganizowany w marcu 2021 we współpracy z Parafią św. Józefa, Fundacją „Lux Veritatis” oraz Fundacją Przestrzeń Talentów, Bajkowy Koncert zrealizowany 01.10.2021 w ramach stypendium „Stypendia Kulturalne Bogdanki w Chatce Żaka” oraz koncert charytatywny w Chatce Żaka dla zwierząt z Leśnego Pogotowia oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Na co dzień orkiestra współpracuje z Domem Kultury LSM, który jest również siedzibą artystyczną zespołu.”