piątek 27 września 2013 r.

Uroczysta inauguracja działalności
Lubelskiego Uniwersytetu Drugiego Wieku

Odkryj w sobie możliwości rozwoju, dodaj siły i chęci życia!

Wykład inauguracyjny – psycholog Zuzanna Celmer
Koncert Teatru Tańca „ES”
pt. „Miłosne tarapaty mojego Taty”
Scenariusz i choreografia Renata Pyszniak

LUBELSKI UNIWERSYTET DRUGIEGO WIEKU serdecznie zaprasza na spotkanie, na którym będą mogli Państwo dowiedzieć się, w jaki sposób skorzystać z oferowanych możliwości. Naszą misją jest podnoszenie jakości i zadowolenia z życia oraz konkurencyjności na rynku pracy osób w wieku od 45 lat wzwyż. Dlatego też wspieramy Państwa rozwój osobisty, uczymy przydatnych umiejętności, pomagamy spełniać marzenia, poznawać ludzi, współtworzyć kulturę, zmieniać swoje otoczenie na lepsze i rozwijać pasje.

W czasie inauguracji będą Państwo mieli również możliwość skorzystania, poza programem Uniwersytetu, z darmowych konsultacji zdrowotno-kosmetycznych.

W programie:

• 17:00 – W czym możemy Ci pomóc? Cele i zadania Uniwersytetu Drugiego Wieku.
  • 17:15 – Wykład inauguracyjny wygłoszony przez znaną psycholożkę Zuzannę Celmer, autorkę ośmiu książek, współpracującą z wieloma pismami, radiem i telewizją.
  • 18:15 – Spektakl Teatru Tańca „ES” pt. „Miłosne tarapaty mojego Taty” Scenariusz i choreografia – Renata Pyszniak

Zajęcia będą odbywały się
w Domu Kultury LSM,