W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

Wystawa prac dzieci i młodzieży, uczestników konkursu plastycznego

„Zagroda Piasta Kołodzieja”

Rozdanie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy odbędą się

we wtorek 3 grudnia 2013 r. o godz. 11.00

w Galerii Sztuki Dziecięcej Domu Kultury LSM
w Lublinie, ul. K. Wallenroda 4a, tel. 81 743 48 29

Wystawa czynna w dniach 2-20 grudnia 2013 r.
w godz. 8.00-20.00 oprócz sobót i niedziel

Wstęp wolny

ulotka.pdf

 

 

 

Laureaci konkursu

  • Grupa wiekowa 6-7 lat

Miejsce I
Martyna Mróz lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska
Maria Flisiak lat 7, Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów” ,instruktor Marzena Miszczuk-Głowacka
Miejsce II
Emilia Sokołowska lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Oliwka Łozowska lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Miejsce III
Julia Zakrzewska lat 7, Dom Kultury „Błonie”, instruktor Aleksandra Kędziora
Wyróżnienia:
1. Natalia Grzeszczuk lat 7, Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów”, instruktor Marzena Miszczuk-Głowacka
2. Julia Klajda lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
3. Marcelina Lachowska lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
4. Laura Pieńkowska lat 6, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
5. Antonina Misztal lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
6. Joanna Zarzecka lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
7. Marcelina Szczęśniak lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska
8. Basia Miksza lat 6 , Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów”, instruktor Marzena Miszczuk-Głowacka
9. Helenka Sokołowska lat 7, Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów”, instruktor Marzena Miszczuk-Głowacka
10. Aleksandra Suszek lat 7, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Szymańczuk
11.Antoni Kotarski lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
12 Konrad Sierota vel Sierociński lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
13. Szymon Karaś lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska

 

  • Grupa wiekowa 8 -9 lat

Miejsce I
Patrycja Szczółko lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Ewa Piskor
Miejsce II
Agnieszka Murzacz lat 9, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie, Małgorzata Adamczyk-Kula
Patrycja Ciećko lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Miejsce III
Julia Winnicka lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Anna Tymoszuk

Wyróżnienia:
1. Jakub Tomasik lat 9, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Ewa Piskor
2. Filip Ośka lat 9, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
3. Anna Osemlak lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska
4. Aleksandra Kuzioła lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małorzata Woźniak i Kamila Stec
5. Kinga Widomska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie, Małgorzata Adamczyk-Kula
6. Maciej Brodziak lat 9, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Ewa Piskor
7. Anna Główka lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małorzata Woźniak i Kamila Stec
8. Dominika Wojcieska lat 9, Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice”, instruktor Ewa Rejmak
9. Anna Walczak lat 8, Szkoła Podst awowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
10. Barbara Nykiel lat 9, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Ewa Piskor
11. Marcel Tarnobrański lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
12. Maria Marton lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska
13. Kacper Golonka lat 9, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Mariola Kubić
14. Oliwia Cebula lat 9, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Grażyna Pracka
15. Julia Śpiewak lat 8, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
16. Tosia Daniewska lat 8, Dom Kultury „Błonie”, instruktor Aleksandra Kędziora
17. Aniela Michota lat 9, Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów”, instruktor Marzena Miszczuk-Głowacka
18. Karolina Woźniak lat 8, Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów”, instruktor Marzena Miszczuk-Głowacka
19. Daria Pilipczuk lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Ewa Piskor
20. Laura Kuraś lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska

  • Grupa wiekowa 10 – 12 lat

Miejsce I
Ali Hassan lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Miejsce II
Sandra Skrzypczak lat 10, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Miejsce III
Paweł Krawczyk lat 12, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, nauczyciel Anna Ścisło
Natalia Biedroń lat 12, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, nauczyciel Anna Ścisło

Wyróżnienia:
1. Katarzyna Lipska lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
2. Agata Krzaczek lat 10, Dom Kultury „Błonie”, instruktor Aleksandra Kędziora
3. Julia Ziemińska lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
4. Julia Łukasiuk lat lat 10, Dom Kultury „Błonie”, instruktor Aleksandra Kędziora
5. Klaudia Puławska lat 12, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka
6. Sebastian Maruszak lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
7. Aleksandra Kowalczyk lat 12, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka
8. Marysia Sendejewicz lat 10, Dom Kultury „Błonie”, instruktor Aleksandra Kędziora
9. Nikola Pszech lat 12, Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów”, instruktor Marzena Miszczuk-Głowacka
10. Julia Wiączek lat 11, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
11. Jakub Bundyra lat 12, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie , nauczyciel Anna Ścisło
12. Julia Kołodziej lat 10, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka
13. Olga Kociubińska lat 12, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka
14. Piotr Gąsior lat 10, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie , nauczyciel Anna Ścisło
15. Natalia Dziurian lat 10, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
16. Emilia Karauda lat 11, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka
17. Karolina Prokopowicz lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczycielWiesława Jusiak
18. Andżelika Gąsior lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
19. Magdalena Ciesielska lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
20. Kalina Słotwińska lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
21. Gabriela Długoszewska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
22. Weronika Sykut lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka

 

  • Grupa wiekowa 13 -15 lat

Miejsce I
Joanna Wypych lat 15, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka

Miejsce II
Mateusz Chlebuś lat 15, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka
Miejsce III
Krystian Kot lat 14, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka

Wyróżnienia:
1. Łukasz Bojaczuk lat 14, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka
2. Iga Talarowska lat 14, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie, nauczyciel Magdalena Nawrocka

 

 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2013
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją