W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie

Dom Kultury LSM

zapraszają na

FINAŁ FESTIWALU NAJCIEKAWSZYCH WIDOWISK

TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

_____________________

_________________________________

_________________________________________________

12 maja 2014 r.

Teatry młodzieżowe

Rozpoczęcie Festiwalu godz. 9.00

 

 

  1.  „LEŻĄC, SIEDZĄC, STOJĄC” – Teatr z Siódemki – Lublin
  2.  „Bez maski” – Teatr SPUT 2 – Puławy
  3. „Perły i perełki” – Grupa Pokolenie – Opole Lubelskie
  4. „Pies, wilk i my” – Straszydełka – Ulan-Majorat
  5. „Kalafiory w pomidorach, czyli kto zbił szybę” – Grupa Teatralna P. G. W Przybysławicach
  6. „Kradzież w Hollywood” – Kędziorki – Kłoczew
  7. „Urodziny Czerwonego Kapturka” – Kocury – Ryki
  8. „Topiel” – Teatr OKO – Ruda Huta
  9. „Walizka” – Zespół „AKAMA” – Włodawa
  10. „Wojtuś” – Zespół „maliWielcy” – Hańsk
  11. „W pewnym Królestwie” – U-12 – Gromada
  12. „Śluby z szopą” – Gokter – Milanów
  13. „One” – NOTOCO – Kraśnik
  14. „44” – Teatr „Już kończymy” – Radzyń Podlaski
  15. „Gdzie jest król?” – Gdańska 4 – Puławy

13 maja 2014 

Teatry dziecięce 

Rozpoczęcie Festiwalu godz. 9.00


  1.  „Zabawa w Śpiącą Królewnę” – Teatr Lalek MUCHOMOR – Puławy
  2. „Kopciuszek na wesoło” – Klaps – Milanów
  3. „BAJKA O TEKTUROWYM MIASTECZKU” – Fantazja – Radzyń Podlaski
  4. „Demeter i Kora” – „Wesoły Teatrzyk” – Modliborzyce
  5. „Jak Michał pisał wypracowanie” – „FIGIELEK” – Zaorendzie
  6. „Czerwony Kapturek szuka księcia” – „Zaczarowana drużyna” – Janów Lubelski
  7. „Księżniczka na…” – Grupa z Otrocza
  8. „Smerfy” – Promyczki – Grabowiec
  9. „Bajka o smutnym Osiołku” – „Pinokio” – Hrubieszów
  10. „O księciu, co lgnął do ożenku i nie tylko…” – Meduzy – Łysołaje
  11. „Biały wilk i pasterka” – Zespół „Wiewiórka” – Hańsk
  12. „Miss Stonoga – rzecz o sławie i przygodach” – Zespół „Bajka” – Święcica
  13. „Krzywa bajka” – Grupa teatralna „13” – Międzyrzec Podlaski
  14. „Za ósma górą” – Teatr „Sufler” – Ortel Książęcy
  15. „Królowa Śniegu” – „Wesołe skrzaty” – Dęblin
  16. „Klątwa” – NOTOCO – Kraśnik
  17. „Brzydkie kaczątko” – Grupa Teatralna „Chochliki” – Wojciechów

 

Kalendarz wydarzeń
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją