W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

piątek 6 czerwca 2014 r.

o godz. 10.00

Rozdanie nagród i wernisaż

wystawy prac dzieci i młodzieży konkursu plastycznego

„Na jagody”

organizowanego przez

Administrację Osiedla im. Marii Konopnickiej

i Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

ulotka.pdf

 

Laureaci konkursu

 

Grupa wiekowa 6-7 lat

Miejsce I

  • Hanna Pycka lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Anna Baran
  • Antoni Kotarski lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Marta Chaber

Miejsce II

  • Oliwia Łuć lat 7, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie, nauczyciel: Halina Czerniawska i Joanna Mielniczuk
  • Asia Zarzecka lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Marta Chaber

Miejsce III

  • Bartosz Garbacz lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Marta Chaber
  • Konrad Bolibok lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Grażyna Mączka

 

Grupa wiekowa 8 -9 lat

Miejsce I

  • Zuzanna Sikora lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Marta Chaber
  • Tomasz Kruk lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan

Miejsce II

  • Karolina Woźniak lat 8, Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”, instruktor.: Marzena Miszczuk-Głowacka
  • Maja Wożny lat 8, Szkoła Podstawowa nr 36 Bielsko-Biała, nauczyciel: Izabela Iskrzycka

Miejsce III

  • Klaudia Kremek lat 9, Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”, instruktor.: Marzena Miszczuk-Głowacka
  • Klaudia Piłat lat 9, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor.: Monika Sierzpowska

 

Grupa wiekowa 10 – 13 lat

Miejsce I,

  • Maryla Szwałek lat 11, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” instruktor Kinga Gołębiowska

Miejsce II

  • Jakub Boguta lat 12, Publiczna Szkoła Podstawowa Osmolice Pierwsze, nauczyciel: Ewa Szczesna-Sienkiel
  • Amelia Szczuka lat 11, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel: Wiesława Jusiak

Miejsce III

  • Natalia Jakubiec lat 12, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie nauczyciel: Iwona Matraszek
  • Oliwia Wójcik lat 10, Publiczna Szkoła Podstawowa Osmolice Pierwsze, inst.: Ewa Szczęsna-Sienkiel

 

Wyróżnienia:

 

Grupa wiekowa 6 – 7 lat

  • 1. Emilia Skurko lat 7, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel: Wioletta Olejewska
  • 2. Urszula Nowicka lat 6, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel: Małgorzata Szymańczuk
  • 3. Hubert Frańczak lat 7, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie,
  • nauczyciel: Halina Czerniak i Joanna Mielniczuk
  • 4. Kinga Wawrzykowska lat 7, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie, nauczyciel: Monika Krukowska
  • 5. Anita Grządka lat 5, Przedszkole Prywatne „Lubelskie skrzaty”, nauczyciel: Anna Krysa
  • 6. Nikola Soczewińska lat 7, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie, nauczyciel: Monika Krukowska
  • 7. Magda Dragan lat 7, Dom Kultury LSM, instruktor: Monika Sierzpowska
  • 8. Amelia Banach lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Grażyna Mączka
  • 9. Klara Mazurek lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Anna Baran
  • 10. Marysia Borowiec lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Anna Baran
  • 11. Iga Mieszawska lat 5, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby”, instruktor: Kinga Gołębiewska
  • 12. Natalia Grzeszczuk lat 7 Dzielnicowy Dom Kultury SM, „Czechów”,
  • instruktor: Marzena Miszczuk Głowacka
  • 13. Martyna Mróz lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Elżbieta Tchórzewska
  • 14. Zuzanna Kołodyńska lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Marta Chaber
  • 15. Jakub Burakowski lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Marta Chaber
  • 16. Stanisław Bełtowski lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Marta Chaber

 

Grupa wiekowa 8 – 9 lat

 

  • 1. Oliwia Pastwa lat 9, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel: Ewa Piskor
  • 2. Jowitka Ożóg lat 8, Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”, instruktor: Marzena Miszczuk-Głowacka
  • 3. Wiktoria Michnowicz lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Elżbieta Tchórzewska
  • 4. Małgorzata Małek lat 8, Dom Kultury „Łęgi SM „Czuby” w Lublinie, instruktor: Kinga Gołębiowska
  • 5. Ignacy Szczęśniak lat 9, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel: Barbara Matysiak
  • 6. Natalia Stańczak lat 9, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel: Barbara Matysiak
  • 7. Piotr Nieoczym lat 9, Dom Kultury „Łęgi SM „Czuby” w Lublinie, instruktor: Kinga Gołębiowska
  • 8. Marcelina Szczęśniak lat 8 , Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Elżbieta Tchórzewska
  • 9. Alicja Krysta lat 8, Szkoła Podstawowa nr 36 Bielsko-Biała, nauczyciel: Izabela Iskrzycka
  • 10. Ola Jędrusiak lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
  • 11. Nela Skrzypek lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Elżbieta Tchórzewska
  • 12. Aniela Michota lat 9, Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”, instrktor: Marzena Miszczuk-Głowacka
  • 13. Rafał Poleszak lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel: Elżbieta Tchórzewska
  • 14. Maria Bojaczuk lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel: Ewa Bochniarz
  • 15. Rafał Zastawny lat 9, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor: Monika Sierzpowska
  • 16. Karolina Baran lat 8, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, nauczyciel: Jadwiga Szymanek
  • 17. Aleksandra Charlińska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
  • 18. Patrycja Pycek lat 9, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel: Mariola Kubic
  • 19. Agata Dobek lat 8, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie, nauczyciel: Joanna Chilczuk

 

Grupa wiekowa 10 – 13 lat

 

  • 1. Sebastian Maruszak lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel: Marzena Żywicka
  • 2. Agnieszka Jaszczuk lat 13, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby”, instruktor: Kinga Gołębiowska
  • 3. Zuzia Czernik lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel: Wiesława Jusiak
  • 4. Dominika Lis lat 11, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Anna Borowska-Sala
  • 5. Amelia Tomaszewska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
  • 6. Julia Kawa lat 12, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” , instruktor: Kinga Gołębiowska
  • 7. Oliwia Izdebska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel: Marzena Żywicka
  • 8. Bartłomiej Goch lat 11, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Anna Borowska-Sala
  • 9. Barbara Nykiel lat 10, Szkoła Podstawowa nr3 w Lublinie, nauczyciel: Ewa Piskor
  • 10. Paweł Kowalewski lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
  • 11. Maria Wołowska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel: Marzena Żywicka
  • 12. Jakub Olszak lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel: Marzena Żywicka
  • 13. Maria Sendejewicz lat 11, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Anna Borowska-Sala
  • 14. Julia Łukasiak lat 11, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Anna Borowska-Sala
  • 15. Anna Sosnowska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel: Wiesława Jusiak
  • 16. Dominika Dziedzic lat 11, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel: Wiesława Jusiak
  • 17. Dominik Sołtys lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel: Marzena Żywicka
  • 18. Małgorzata Najduk lat 11, Publiczna Szkoła Podstawowa Osmolice Pierwsze, nauczyciel: Ewa Szczęsna- Sienkiel
  • 19. Karolina Wójcik lat 11, Dom Kultury LSM, instruktor: Monika Sierzpowska
  • 20. Julia Psiuk lat 10, Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów”, instruktor: Marzena Miszczuk–Głowacka

 

Kalendarz wydarzeń
Czerwiec 2014
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30EC
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją