W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

w czwartek 4 grudnia 2014 r.

o godz. 10.00

Wystawa prac dzieci i młodzieży
konkursu plastycznego
„Juliusz Słowacki – wielki poeta romantyczny”
organizowanego przez
Radę i Administrację Osiedla im. Juliusza Słowackiego
i Dom Kultury
Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

słowak

 

ulotka.pdf

 

 

 

Laureaci konkursu

Grupa wiekowa 6-7 lat

Miejsce I
Nela Dyszewska 7 lat, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Wioletta Dybicz
Olga Jaworska 6 lat, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Wioletta Dybicz
Miejsce II
Maja Krasińska 6 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Mariola Kubić
Julia Szydłowska 7 lat, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Alina Malik
Miejsce III
Weronika Kosierb 6 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Mariola Kubić
Anna Madej 6 lat, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Wioletta Dybicz

Grupa wiekowa 8-9 lat

Miejsce I
Joanna Zarzecka 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Katarzyna Charko 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Miejsce II
Antoni Kotarski 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Tomasz Kruk 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Miejsce III
Konrad Sierota vel Sierociński 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Krzysztof Chilimoniuk 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Grupa wiekowa 10-13 lat

Miejsce I
Rozalia Dutkiewicz 11 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,
instruktor Monika Sierzpowska
Miejsce II
Paulina Jędrych 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Miejsce III
Paweł Gajuś 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Amelia Szczuka 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Grupa wiekowa 14-16 lat

Miejsce I
Jakub Porębski 14 lat, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie,
nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Miejsce II
Alicja Siudem 14 lat, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Miejsce III
Magda Pluta 15 lat, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Dagmara Pietraś 15 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,
instruktor Monika Sierzpowska

 

Wyróżnienia 6-7 lat

Zosia Mikołajczyk 7 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor Monika Sierzpowska
Laura Pieńkowska 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Maria Balawajder 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Maciej Mojsym 7 lat, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Alina Malik
Urszula Nowicka 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Szymańczuk
Pola Wasąg 6 lat, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Wioletta Dybicz
Jakub Samborski 6 lat, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Honcz
Maja Dragan 6 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor Monika Sierzpowska
Joanna Bogacka 6 lat , Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Honcz
Mateusz Karaś 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Agata Boyen 7 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor Monika Sierzpowska
Dominika Murdza 6 lat, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Honcz
Zosia Sorbet 6 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor Monika Sierzpowska
Natalia Zbytniewska 6 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,
instruktor Monika Sierzpowska
Iga Chomicz 6 lat, Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lublinie, nauczyciel Mariola Kubić
Szymon Sykuła 6 lat, Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lublinie, nauczyciel Mariola Kubić

Wyróżnienia 8-9 lat

Wiktoria Majka 8 lat, Szkoła Podstawowa nr. 3w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Szymańczuk
Julka Śpiewak 9 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor Monika Sierzpowska
Inga Dąbska 8 lat, Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Szymańczuk
Antoni Dybała 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Ania Tiemann 9 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor Monika Sierzpowska
Patrycja Nakonieczna 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Bartosz Woś 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Bartłomiej Łabęcki 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
.Barbara Wasieczko 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Emilia Pietrzyk 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Marcelina Lachowska 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Patrycja Ciećko 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Julia Galus 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Zuzia Sikora 8 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor Monika Sierzpowska
Aleksandra Szafranek 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Wyróżnienia 10-12 lat

Maksymilian Wieczorski 10 lat, Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, instruktor Monika Sierzpowska
Mariola Sumorek 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Barbara Nowak 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Wiktoria Bednarczyk 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Wanesa Parol 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Wyróżnienia 13-16 lat

Miłosz Kulikowski 14 lat, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2014
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją