w piątek 19 grudnia 2014 r.

o godz. 18:00

Lublin Blues Session 2014

Kolędy i pastorałki  na bluesowo i rockowo

Rockowe O!płateczki

Wojtka Klicha

Bilet – 10 zł

Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha to autorska aranżacja kolęd i pastorałek Wojtka Klicha. Projekt z blisko dwudziestoletnią tradycją, cieszący się niezmiennie dużą popularnością w okresie świąt Bożego Narodzenia. To niezwykle klimatyczne i oryginalne granie kolęd, a także autorskich „piosnek kolędowych” Wojtka Klicha.

Rockowe Opłateczki 2013_

Skład:
Wojtek Klich – wokal, gitara
Magdalena `Ruda` Stalmach – wokal
Mariusz `Greting` Tracz – harmonijka ustna, flet
Jerzy `Kobra` Drobota – gitara basowa, akordeon
Bartek Rojek – perkusja

Wojtek Klich – bosy, śpiewający gitarzysta, kiedyś muzyk Ziyo, potem tworzący swój własny portret muzyczny pt. Bardzo Orkiestra. Autor hitu „Czy ten Pan i Pani” Ani Wyszkoni. Artysta ma na koncie wiele płyt, nagrań, koncertów m.in. z Ziyo, Markiem Piekarczykiem, Małgorzatą Ostrowską, Sebastianem Riedlem i Natalią Przybysz.

Zobacz wydarzenie:
www.facebook.com/events/318850201651462/

Więcej informacji:
scenabluesowa.lublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=92

Rockowe Opłateczki 2013

Lublin Blues Session to projekt muzyczny w ramach którego odbywają się koncerty i warsztaty muzyczne. Organizatorem tych wydarzeń jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) we współpracy z Domem kultury LSM i Klubem Rock Bar, a projekt jest realizowany przy pomocy finansowej miasta Lublin.
W ramach tegorocznej edycji Lublin Blues Session odbyły się już warsztaty wokalne „Wake up your voice” z Karo Glazer oraz koncerty „Coś tak o”, Zbyszka Kowalczyka i „Adam Blues Band”. Przed nami ostatni koncert – „Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha”, który odbędzie się 19 grudnia w Domu Kultury LSM.

Bilet – 10 zł

www.scenabluesowa.lublin.pl
www.facebook.com/ScenaBluesowaLublin

Oto i kolęda w wersji akustycznej, którą nagrano parę lat temu.

WK