W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM


Informacje o bieżących ustaleniach
prosimy śledzić na naszej stronie

ZAPRASZAMY nauczycieli oraz opiekunów o zgłaszanie się do naszej placówki po odbiór dyplomów i nagród dla swoich podopiecznych.

tel. 81 743 48 29

Wszystkim serdecznie gratulujemy 🙂

Laureaci konkursu

Klasa 0-2

Miejsce I

Kalista Władzińska, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Maria Smolira, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan

Miejsce II

Maja Walkiewicz, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Amelia Sierakowska, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Miejsce III

Alicja Gurdziel, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik

Adrian Nazar, , Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Wyróżnienia

Lena Toepler, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Alicja Wójcik, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik

Basia Buczaj, Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Pola Skoniecka, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Marcel Iwanicki, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Lena Dudek, Szkoła Podstawowa nr 356 w Warszawie, nauczyciel Irena Murashka

Adam Sasimowski , Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan

Anna Nizio, Dom Kultury „Błonie: w Lublinie, nauczyciel Ewelina Barwińska-Mazur

Ewa Pietrasiak, Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Ala Małysiak, DomKultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Klasa 3-4

Miejsce I

Milena Warszawska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Jolanta Wabik-Wielgus

Miejsce II

Aleksandra Stefaniak Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak

Rozalia Zajkowska, Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Miejsce III

Jakub Rutkowski, Szkoła Podstawowa nr 356 w Warszawie, nauczyciel Irena Murashka

Maja Caban, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie,nauczyciel Bożena Wiak

Wyróżnienia

Izabela Smyłek, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Jolanta Wabik-Wielgus

Wioletta Kazhamiachnka, Szkoła Podstawowa nr 356 w Warszawie, nauczyciel Irena Murashka

Maciej Kwiatkowski, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Lena Petryszak, Szkoła Podstawowa nr38 w Lublinie, nauczyciel Barbara Godzińska

Elżbieta Pióro, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Woźniak

Filip Zwolak, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Aleksandra Kocińska, Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Milena Barańska, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Woźniak

Estera Wachol, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Agnieszka Frączek

Ada Kołodziejczyk, , Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Bartosz Gregorczyk, Szkoła Podstawowanr 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak

Karolina Bendrat, Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie, nauczyciel Barbara Godzińska

Wojtek Szmigielski, , Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak

Natalia Pikiewicz, , Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Marcel Dobrowolski, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Klasa 5-6

Miejsce I

Dominika Murdza, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Miejsce II

Tymoteusz Mazur, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Miejsce III

Magdalena Panecka, Szkoła Podstawowa nr 356 w Warszawie, nauczyciel Irena Murashka

Wyróżnienia

Agata Smyk, Dom Kultury „Błonie” w Lublinie , nauczyciel Mariola Załucka ,Anna Floras-Karpińska

Barbara Głogowska, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Skrzydła” w Lublinie, nauczyciel Aleksandra Wilczewska

Małgorzata Kawa, Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Iza Wojtal, Dom Kultury LSM, nauczyciel Monika Sierzpowska

Ola Ściebura, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Kaja Rucińska, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Antosia Jadach, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Klasa 7-8

Miejsce I

Hanna Nowak,Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka

Miejce II

Aleksandra Kaliszewska, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka

Miejsce III

Wiktoria Miąsik, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Wyróżnienia

Patrycja Radwan, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Joanna Kamińska, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka

Szymon Smyłek, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Konstancja Cegłowska, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch Ostrowska

Filip Zalewski, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak

Nadesłano 167 prac

Prace nadesłało 10 placówek oraz 2 prace indywidualne

Nauczycieli 19

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC

RELACJE FILMOWE

PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk

Archiwa

Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją