W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

Rozdanie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy
odbędą się
w poniedziałek 15 czerwca 2015 r. o godz. 10.00
w Galerii Sztuki Dziecięcej Domu Kultury LSM

Dom Kultury
Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Wystawa prac dzieci i młodzieży
konkursu plastycznego

„Pan Tadeusz”, „Ballady i romanse”
oraz inne utwory Adama Mickiewicza

organizowanego przez
Radę i Administrację Osiedla im. Adama Mickiewicza
Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
i Dom Kultury LSM

Bez nazwy-1

Zapraszamy

ulotka.pdf

Laureaci konkursu

Grupa wiekowa 6-7 lat

I miejsce
Ewa Łukasiak lat 5, Dom Kultury „Łęgi” SM Czuby w Lublinie, instruktor Kinga Gołębiowska
II miejsce
Kacper Stolecki lat 7, Szkoła Podstawowa w Zemborzycach Tereszyńskich,
nauczyciel Ewa Anyszek
Iwonka Raszewska lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
III miejsce
Michał Juszka lat 7, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie,
nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Magdalena Dmowska lat 7, Euro-Szkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Muraszka

Grupa wiekowa 8-9 lat

I miejsce
Gabriela Popiołek lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop
II miejsce
Marta Kowalska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie,
nauczyciel Marzenna Grabowska-Wójcik
Tomasz Kruk lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
III miejsce
Julia Michalska lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Martyna Larisch lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik

Grupa wiekowa 10-12 lat

I miejsce
Dawid Aftyka lat 10, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
II miejsce
Wiktor Wszoła lat 11, Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, nauczyciel Robert Nykiel
Emilia Szwałek lat 10, Dom Kultury „Łęgi” SM Czuby w Lublinie, instruktor Kinga Gołębiowska
III miejsce
Zuzanna Zakrzewska lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka

Grupa wiekowa 13-15 lat

I miejsce
Julia Kawa lat 13, Dom Kultury „Łęgi” SM Czuby w Lublinie, instruktor Kinga Gołębiowska
Zofia Zawitkowska lat 13, Gimnazjum nr 11 w Lublinie, nauczyciel Dominika Gadzała
II miejsce
Magdalena Bojarska lat 15, Gimnazjum Jana III Sobieskiego w Lublinie,
nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
III miejsce
Gabriela Śmiech lat 13, Dom Kultury „Łęgi” SM Czuby w Lublinie, instruktor Kinga Gołębiowska

Wyróżnienia

Grupa wiekowa 6–7 lat
Gabriela Nakonieczna lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Barbara Cegłowska
Zosia Sorbet lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Adrian Szabla lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Hanna Adamczyk
Laura Paradowska lat 7, Euro-Szkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Muraszka
Adam Krawczyk lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Adrian Buczek lat 7, Szkoła Podstawowa w Zemborzycach Tereszyńskich, nauczyciel Ewa Anyszek
Alicja Ziemoląg lat , Dom Kultury „Łęgi” SM Czuby w Lublinie, instruktor Kinga Gołębiowska
Natalia Hawrylak lat 7, Dom Kultury „Łęgi” SM Czuby w Lublinie, instruktor Kinga Gołębiowska
Borys Rechulicz lat lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Hanna Adamczyk
Alicja Paluch lat 7, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Halina Mirosław
Zosia Wierzbicka lat 7, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Kinga Palak lat 7, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Agatka Chwalewska lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Szymon Mołdach lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Natalia Miazio lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Antoni Dybała lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Jadwiga Myna lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik
Jan Chorągiewicz lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Borowik

Grupa wiekowa 8-9 lat
Katarzyna Kozłowska lat 8, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmie, nauczyciel. Halina Czerniawska, Barbara Olszamowska
Marta Tomasik lat 8, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, nauczyciel Marta Koproń
Wiktoria Wnuczek lat 9, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Prokop
Kinga Lenardowska lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Dominika Paździor lat 9, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Maciej Rydz lat 9, Szkoła Podstawowa nr 7 w Jeleniej Górze, nauczyciel Piotr Grosman
Maria Vszakow lat 9, Białoruś, Witebsk
Gabriela Baczkowska lat 8, Dom Kultury „Łęgi” SM Czuby w Lublinie, instruktor Kinga Gołębiowska
Dorota Borkowska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzenna Grabowska-Wójcik
Karolina Kopycińska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzenna Grabowska-Wójcik
Klara Mazurek lat 8, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Anna Baran
Maciej Sokołowski lat 8, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Anna Baran
Michał Michaluk lat 8, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Anna Baran
Emil Puła lat 8, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Anna Baran
Emilka Sokołowska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Aleksandra Szafranek lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Zuzanna Sikora lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Blanka Pojmaj lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan

Grupa wiekowa 10–12 lat
Gabriela Zan lat 11, Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, nauczyciel Robert Nykiel
Kaja Nadulska lat 12, Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, nauczyciel Robert Nykiel
Julia Śpiewak lat 10, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Weronika Czorapińska lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Wiktor Barański lat 10, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Małgosia Tarkowska lat 11, Euro-Szkoła w Lublinie, nauczyciel Irena Muraszka
Walieria Bermont lat 10, Białoruś, Witebsk
Julia Kępowicz lat 11, Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabiej Woli, nauczyciel Ewa Szczęsna-Sienkiel
Aleksandra Chyżewska lat 10, Publiczna Szkoła Podstawowa w Osmolicach, nauczyciel Ewa Szczęsna-Sienkiel
Sebastian Policha lat 12., Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Hanna Kowalska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Mateusz Bereza lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Weronika Pizoń lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Wiktoria Witer lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Hubert Cielica lat 12, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, nauczyciel Anna Ścisło
Matylda Gwozda lat 10, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Julia Niezgoda lat 12, Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, nauczyciel Robert Nykiel
Klaudia Wnuk lat 10, Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabiej Woli, nauczyciel Ewa Szczęsna-Sienkiel

Grupa wiekowa 13–15 lat
Zuzanna Czernik lat 13, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Julia Zachwatowicz lat 15, Gimnazjum Jana III Sobieskiego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska
Dominika Drażyk lat 13, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Magdalena Pluta lat 15 Gimnazjum Jana III Sobieskiego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Rozdanie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy
odbędą się
w poniedziałek 15 czerwca 2015 r. o godz. 10.00
w Galerii Sztuki Dziecięcej Domu Kultury LSM
w Lublinie, ul. K. Wallenroda 4a, tel. 81 743 48 29
e-mail: dom.kultury@spoldzielnialsm.pl www.domkulturylsm.pl

Wystawa czynna w dniach od 15 czerwca do 30 lipca 2015 r.
w godz. 8.00-20.00 oprócz sobót i niedziel
Wstęp wolny

Kalendarz wydarzeń
Czerwiec 2015
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją