Koncert odbędzie się

Agnieszka Dobrowolska

z solistami Agnieszką Dobrowolską i Mariuszem Wroną

Prowadzenie Ewa Hadrian

Eugeniusz Bodo – OKey!, Mieczysław Fogg – Całuję Twoją dłoń, Anna German – Cyganeria, Marek Grechuta – Gaj, Ludmiła Jakubczak – Gdy mi Ciebie zabraknie, Anna Jantar – Radość najpiękniejszych lat, Irena Jarocka – Piosenka spod welonu, Wojciech Kilar – Polonez z filmu Pan Tadeusz, Krzysztof Klenczon – Biały krzyż, Helena Majdaniec, Andrzej Zaucha – Czarny Ali Baba, Bogusław Mec – Jej portret, Czesław Niemen – Wspomnienie, Violetta Villas – Nie ma miłości bez zazdrości, Adam Walaciński – Deszcze niespokojne, Natasza Zylska – Mexicana

sbbv

Zespół STANDARD BRASS BAND istnieje już 17 lat. Występuje głównie na terenie Lubelszczyzny, chociaż na swoim koncie ma również podróże artystyczne m. in. do Warszawy, Kielc, Poznania, Łodzi, Wieliczki, Nowego Targu, a nawet Brukseli. Repertuar grupy obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej i tanecznej.

Zespół wystąpi w składzie:
Agnieszka DobrowolskaŚpiew – Agnieszka Dobrowolska
Śpiew, gitara – Mariusz Wrona
Saksofony – Arkadiusz Jaros, Józef Nikiel, Bogusław Wróblewski
Trąbki – Mieczysław Pawelec, Arkadiusz Stec
Puzony – Rafał Maruszak
Instrumenty klawiszowe – Wojciech Durak
Gitara basowa – Mateusz Bocek
Perkusja – Piotr Wróblewski
www.standardbrassband.eu

Prowadzenie koncertu

Ewa-Hadrian_-fot-Dorota-Julianna-Mościbrodzka-150x150Ewa Hadrian – polonista (KUL), bibliotekarz (starszy kustosz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie), bibliolog i bibliofil (członek Lubelskiego Towarzystwa Miłośników Książki), popularyzatorka literatury i czytelnictwa; wieloletni współpracownik Radia Lublin (autorka m.in. kilkuset felietonów radiowych emitowanych w cyklu „5 minut z książką”), współautorka telewizyjnego programu kulturalnego „Afisz” (TVP Lublin). Autorka m.in. publikacji Samuela Tyszkiewicza sztuka pięknej książki, Lublin 2011.

Bilet – 10 zł

koncertSBB