w poniedziałek 8 lutego 2016 r. o godz. 18.00

Doskonalenia Zawodowego
NATUROPATA

Zdrowie i wigor kobiety w każdym wieku

Prowadzenie – Elżbieta Katarzyna Kędzierska
– mistrz naturoterapii, biomasażysta, terapeuta technik Bowena

„Zdrowa kobieta przy­po­mina wilka: krzepka, po brzegi pełna, życio­dajna, świa­doma swego tery­to­rium, sie­bie, pomy­słowa, lojalna, lubiąca wędrówki. Jed­nak oddzie­le­nie od pier­wot­nej, zwie­rzę­cej natury spra­wia, że oso­bo­wość kobiety ubo­żeje, roz­cień­cza się, staje się prze­zro­czy­sta, bez wyrazu. Nie zosta­ły­śmy pomy­ślane jako żało­sne stwo­rze­nia z rzad­kimi wątłymi wło­skami, zbyt słabe, by zerwać się do skoku, gonić za zdo­by­czą, dawać nowe życie. Kiedy życie kobiety popada w zastój lub wypeł­nia się nudą, to jest moment, kiedy powinna dojść do głosu jej dzika, zwie­rzęca strona: to czas, by dusza roz­lała się sze­roko jak rzeka w del­cie. ”

Cla­rissa Pin­kola Estees, Bie­gnąca z wil­kami
…zbu­dzić się do pełni życia, zbu­dzić swoją kobie­cość, dopie­ścić zmy­sły, wydo­być pasję…

Natu­ral­nymi mocami Kobiety są siły intu­icji i serca. Jest jed­nak coś, co może Tobie prze­szka­dzać w peł­nym korzy­sta­niu z Two­ich mocy. To emo­cje lęku, gniewu, smutku, zmar­twie­nia, czy cią­gły natłok myśli.

Wyzwo­le­nie od wpływu tych nega­ty­wów i powrót do pier­wot­nych, natu­ral­nych kobie­cych mocy jest moż­liwe.

Zapra­szam na mini warsz­tat dla Kobiet, dzięki któ­remu poznasz dźwięki i ćwi­cze­nia uwal­nia­jące od dokucz­li­wych emo­cji tłu­mią­cych Twoją Moc.

Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata posiada statut niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego dorosłych oraz wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych RIS Warszawskiego Urzędu Pracy. Światowa Organizacja Zdrowia WHO w 2003 roku zatwierdziła stanowisko dotyczące alternatywnych terapii. Opracowała też strategię działania. Czytamy w niej m.in., że państwa powinny opracować zasady bezpieczeństwa, skuteczności i jakości takich praktyk oraz stworzyć nad nimi nadzór. WHO zaleca też akredytowanie szkół uczących medycyny naturalnej i licencjonowanie terapeutów za pomocą odpowiednich instytucji. Absolwenci naszych szkoleń otrzymują zaświadczenia wg wzoru Ministra Edukacji Narodowej potwierdzające zdobycie umiejętności oraz kwalifikacji.

PRACOWNIA NATURY
mały pawilon Centrum Kultury Fizycznej (AOS) UMCS,