w sobotę 25 czerwca 2016 r. o godz. 15.00

Koncert na zakończenie roku szkolnego 2015/2016

przygotowany przez uczniów

Szkoły Muzycznej YAMAHA w Lublinie

W Koncercie wystąpią solo, w duetach oraz jako zespół:

Keyboard

instruktor: Olga Skrzypczak
1. Karol Suchecki
2. Asia Kowalczyk
Szkoła Muzyczna YAMAHA w Lublinie powstała w 2010 roku z miłości do muzyki. Nie ma u nas miejsca na nauczycielski terror i godziny spędzone na beznamiętnym ćwiczeniu niezrozumiałych utworów. Nasi nauczyciele kochają to, co robią, i podczas zajęć starają się zarazić tym uczniów. Jak pokazuje doświadczenie – z sukcesem.
Podopieczni Szkoły z powodzeniem radzą sobie na małych i dużych scenach. Są laureatami konkursów szczebla wojewódzkiego i ogólnopolskiego (np.„Diamenty Lublina”, „Wygraj Sukces”), biorą udział w programach telewizyjnych.
Szkołę Muzyczną YAMAHA w Lublinie założył Piotr Mach – pierwszy trębacz Filharmonii Narodowej, a także muzyk, który nagrał ścieżki dźwiękowe, m.in. do filmów Pianista, Różyczka, Kochaj i tańcz. W swojej długiej karierze współpracował z artystami takimi jak Kayah, Krzysztof Penderecki, Wojciech Kilar czy zespołem Yes. Do dziś nieustannie występuje podczas licznych koncertów, a jednocześnie osobiście uczy w naszej szkole gry na trąbce.

Szkoła korzysta z systemu YAMAHA Szkoła Muzyczna i jest jedną ze 130 placówek tego typu w Polsce. Nasze podejście do edukacji muzycznej oparte jest o zasadę: „Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty”. Najważniejsza jest dla nas chęć rozwoju muzycznego podopiecznych, dlatego w ich imieniu serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Koncert kolęd przygotowany na zakończenie semestru.