Koncert odbędzie się
w sobotę 26 listopada 2016 r. o godz. 18:00

Bilet 10zł

Fitness Klub AktivGen Lublin
serdecznie zaprasza na koncert taneczny

IX Fiesta Orientalna

2015_11_26-ix-fiesta-orientalna-4

W programie:
• Koncert tańca brzucha w wykonaniu tancerek szkoły AktivGen
• Bazarek ze strojami do tańca- chusty, biżuteria, ozdoby orientalne
• Stoisko ze świecami ręcznie robionymi
• Kącik z shishą.
• Konkurs tańca dla chętnych – nagrody w konkursie ufundowali
Anna Skoczylas – manicure hybrydowy
Daniel Drobik – sesja fotograficzna
Iwona Torbicka – karnety na zajęcia tańca brzucha i aqua fitness

iwona-torbickaIwona Torbicka, właścicielka Fitness Klubu AktivGen w Lublinie, nauczyciel tańca orientalnego, aqua fitnessu i fitnessu. Jej cel to pomagać kobietom stawać się jeszcze piękniejszymi.

Prowadzi szkołę tańca orientalnego i fitnessu „AktivGen” oraz zespół tańca DENIZ w Lublinie. Wcześniej prowadziła akrobatykę dla znanego zespołu tańca nowoczesnego „Etezja”. Była trenerem, choreografem i dyrektorem artystycznym dziecięcego zespołu tańca „Czadowe Dzieciaki”. Jest sędzią wielu konkursów międzynarodowych w tańcu orientalnym.

Przygotowuje swoje uczennice do występów na scenie, jak i do startu w konkursach. Jej uczniowie zdobywają wysokie noty  w kraju i za granicą.
Od kilku lat Iwona Torbicka organizuje obozy szkoleniowe połączone z wypoczynkiem dla pań w każdym wieku. Jest organizatorem Eastern  European Orientalchampionship, których patronem i współorganizatorem jest Liga Profesjonalnego Tańca z jej prezesem Eleną Ramazanową.

Taniec brzucha od dawna fascynował ludzi na całym świecie. Zachwyca bogactwem środków wyrazu, pewną tajemniczością, subtelnością ruchów, wdziękiem i powabem. Taniec ten uczy akceptacji siebie i innych. Daje odprężenie po całodniowych zmaganiach;) Pozwala na oderwanie się od codziennych spraw i przeniesienie się w krainę dość magiczną. Chwile spędzone na tańcu to piękne chwile. To taniec dla każdej kobiety, dla tej malutkiej, która uczy się gracji i elegancji ruchów, i dla seniorki, która odnajduje w tym tańcu pełnię dojrzałej kobiecości.

Bilety na koncert w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury LSM
Bilety na warsztaty tańca brzucha dla początkujących w cenie 20 zł
(Dla osób, które mają bilety na Fiestę, tylko 10 zł)
Iwona Torbicka