w niedzielę 28 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00

Wykład otwarty

Ewa Kawa

Prawa duchowości

Jakie wartości niesie życie?
Żyjąc w naszej rzeczywistości, obarczeni tysiącem obowiązków, idziemy przez życie nie zastanawiając się często nad wartościami jakie ono niesie. Każdy z nas do tysiąca drzwi puka w obszarze poszukiwań. Szukamy odpowiedzi na zadawane pytania. Czy je otrzymujemy i czy jesteśmy zadowoleni z informacji?
Rozpoznanie naszej drogi życiowej ekwiwalentne jest do poziomu naszej świadomości. W tej sytuacji ważne jest, by rozpoznać cel swojego życia, lepiej poznać siebie.
Przyjemności życia lub trudności wciągają nas w wir doświadczeń, wiążą nas i bardzo trudno w takich momentach być obiektywnym. Trudno zrozumieć sens codzienności.

Co nam pomaga zrozumieć nas samych?
Bardzo dużą pomoc niesie wiedza i nauka. One pozwalają nam zrozumieć naszą rzeczywistość. Ich brak sprawia, że cierpimy nie odnajdując autentycznego spełnienia.
Dodatkowo doświadczenia życiowe kształtują naszą osobowość. Powtarzamy je wiele razy, aż je zrozumiemy. Czasami wystarczy jedna lekcja życiowa, z której wyciągamy wniosek. Nie musimy ich powtarzać. Zdany egzamin, to kolejny krok prowadzący nas do rozwoju. To jest dla nas duża wartość. Każde zdarzenie przygotowuje nas na postęp. Tak przemija nasze życie, Nie ma znaczenia, czy nam się to podoba czy nie i tak każdy z nas realizuje swój plan, którego sobie nie zawsze uświadamia. Jednak łatwiej byłoby znieść to wszystko, gdybyśmy wiedzieli, o co w tym wszystkim chodzi.

Czy są jakieś inne wartości?
Łatwiej to wszystko zrozumieć, gdy poznamy swoją duchową naturę. To, kim naprawdę jesteśmy. Otwarcie się na prawa uniwersalne jest w obecnych czasach planem dla nas wszystkich. Każdy, kto to zrozumie, powinien pomóc to zrozumieć innym. Świadoma pomoc i wspieranie innych jest wynikiem dojrzałości człowieka. Tak jak matka troszczy się o swoje dziecko, tak odpowiedzialność otwiera w nas potrzebę wsparcia na bliźnich. To jest droga autentycznego człowieka. Wspierając innych pomagamy sobie.

Takie i inne tematy będę poruszała na prezentacji w miesiącu kwietniu.
Tytuł spotkania „Prawa duchowości”. Przybliżę zmiany, jakie zachodzą obecnie w zawrotnym tempie. Co było niemożliwe wcześniej, obecnie staje się normą.
Co nas czeka w przyszłości? Czy podróże w czasie są możliwe?

O tym się Państwo dowiedzą na spotkaniu.
Zapraszam serdecznie

Na spotkaniach, które prowadzę, przekazuję uniwersalne prawa o nas samych jako ludziach. Przybliżam czasy, w których żyjemy i staram się zainspirować każdego do odkrycia w sobie własnej drogi życia.
Życie każdego to nieustanne poszukiwanie i rozwój. Każdy dzień poszerza horyzonty naszych myśli.

Gdzie jest kres podróżny?
Pozwólmy sobie na gimnastykę naszego mózgu przez zdobywanie wiedzy i otwarcie się na wachlarz myśli. Minione lata przygotowały mnie na obecne zmiany.
Postęp jest wpisany w nasze życie. Egzaminy życiowe są koniecznością wpisaną w rozwój, więc tylko poprzez wiedzę i doświadczenie, czasami bolesne, zrozumiemy nasze życie i dokonamy większego rozwoju.
Odbieramy nauki od naszego otoczenia, ale też wymieniamy się lekcjami, gdy dzielimy się naszym doświadczeniem. Nasze decyzje przygotowują nam przyszłość. Dzisiaj decydujemy o jutrze.

Jakich wyborów dokonujemy?
Gdy wzięłam moje życie w swoje ręce, to i przyszła pomoc spoza materii, pomoc duchowa. To jeszcze dla nas niezrozumiałe. Jednak odczuwamy taką pomoc.

Zapraszam na spotkania, które organizuję co miesiąc na różne tematy. Pokaz slajdów poszerzy wachlarz naszych myśli i dostarczy inspiracji w życiu. W każdym miesiącu prowadzę inny temat spotkań.

Zapraszam – Ewa Kawa tel. 601 329 337