w piątek 14 lutego 2020 r. o godz. 18.00

w wykonaniu zespołu Standard Brass Band
z solistami Agnieszką Dobrowolską Mariuszem Wroną
pod dyrekcją Bogusława Wróblewskiego

W programie usłyszymy przeboje:

Bo we mnie jest seks, Co robić w taką noc?, Deszcz, Dzisiaj, jutro, zawsze, Intymnie, Jej portret, List, Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia, Niech moje serce kołysze Ciebie do snu, Nie ma miłości bez zazdrości, O mnie się nie martw, Quizas, quizas, quizas, Serduszko puka, Siódmy rok, Taki cud i miód, Trudno, Tylko Ty, Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną

Prowadzenie Ewa Hadrian

Zespół STANDARD BRASS BAND powstał w 1997 roku w Lublinie.
W tym samym roku zadebiutował na obchodach Nocy Świętojańskiej organizowanej przez Lubelskie Centrum Kultury. Orkiestra występuje głównie na terenie Lubelszczyzny, chociaż też ma na swoim koncie artystyczne podróże do innych miast Polski, np. do Warszawy, Kielc, Poznania, Rzeszowa, Łodzi, Wieliczki, Nowego Targu, a nawet kilkakrotnie za granicę, do Brukseli. Orkiestra akompaniowała również: Danucie Błażejczyk, Małgorzacie Kożuchowskiej oraz artystom Teatru Muzycznego w Lublinie.
Repertuar grupy obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej. Standard Brass Band jest największą orkiestrą grającą do tańca po prawej stronie Wisły.

Standard Brass Band – fot Marek Dybek

Agnieszka Dobrowolska – śpiew