czwartek 23 września godz. 18:00

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA POLITECHNIKI LUBELSKIEJ, jako współpartner wystąpi z oprawą taneczną projektu ministerialnego Fundacji Wspierania Edukacji Artystycznej i Twórczości Teatralnej EDUARTTE  „WAKACJE Z PANEM PICHONEM”. Cykl opowiada o pewnym okresie życia FRYDERYKA CHOPINA.

Główna pomysłodawczyni, MARIOLA ZAGOJSKA prezentuje jeden z cyklu trzech odcinków projektu, pt. „Hulanki i swawole w Gospodzie pod Dzikim Człowiekiem”.

W programie można usłyszeć pieśni polskich kompozytorów oraz obejrzeć polskie tańce narodowe i ludowe.

...
wrzesień 2021