W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

w piątek 7 listopada 2014 r.

o godz. 10.00

Wystawa prac dzieci i młodzieży
konkursu plastycznego
„W pustyni i w puszczy”

organizowanego przez
Radę i Administrację Osiedla im. Henryka Sienkiewicza
i Dom Kultury
Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

1

ulotka.pdf

 

Rozdanie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy
odbędą się

w piątek 7 listopada 2014 r. o godz. 10.00

 

Laureaci konkursu

Grupa 6-7 lat

I miejsce
Zosia Drewnowska-Ciołek lat 7, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
II miejsce
Zosia Sorbet lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Kinga Latoszek lat 7, Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej, nauczyciel Izabela Iskrzycka
III miejsce
Julia Sołek lat 7, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Alina Malik
Laura Pieńkowska lat 7, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

Grupa 8–9 lat

I miejsce
Tomasz Kruk lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Asia Zarzecka lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber

II miejsce
Julia Cyran lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska
Aleksandra Jędrusiak lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan

III miejsce
Ania Osemlak lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska
Małgorzata Godek lat 8, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska

Grupa 10-12 lat

I miejsce
Mariola Sumorek lat 12 , Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Maria Wołowska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka

II miejsce
Wiktoria Frankiewicz lat 10, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Dominik Sołtys lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka

III miejsce
Justyna Więcław lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Oliwia Wójcik lat 11, Publiczna Szkoła Podstawowa w Osmolicach,
nauczyciel Ewa Szczęsna-Sienkiel

 

Wyróżnienia

Grupa wiekowa 6–7 lat

Maciej Mojsym lat 7, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Alina Malik
Piotr Kiełbasa lat 7, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie,
nauczyciel Joanna Mielniczuk, Halina Czerniawska
Amelia Szerega lat 7, Dom Kultury „Ruta” w Lublinie, instruktor Iga Mikulska
Julia Kucharczyk lat 6, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Violetta Olejewska
Maja Bronisz lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Bianka Cimek lat 7, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie,
nauczyciel Marta Mojska, Halina Czerniawska
Paweł Hawrył lat 7, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Alina Malik
Oliwia Micor lat 7, Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej, nauczyciel Izabela Iskrzycka
Kaja Rucińska lat 6, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Honcz
Karolina Kitowska lat 7, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Mateusz Mikulski lat 6, Dom Kultury „Ruta” w Lublinie, instruktor Iga Mikulska
Nikodem Bień lat 6, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Honcz
Urszula Nowicka lat 7, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Szymańczuk
Nela Dyszewska lat 6, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Wioletta Dybicz
Maja Dragan lat 6, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska

Grupa wiekowa 8-9 lat

Antonina Misztal lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Zuzanna Kołodyńska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Emilia Szwałek lat 9, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel Halina Mirosław
Konrad Sierota vel Sierociński lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Magda Czerpak lat 9, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie, Joanna Chilczuk
Dawid Januś lat 9, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie, Joanna Chilczuk
Antoni Kotarski lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Aleksandra Mazur lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Marta Chaber
Maja Matys lat 8, Dom Kultury LSM, instruktor Monika Sierzpowska
Marcelina Lachowska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Konrad Szczuka lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska
Maria Marton lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Elżbieta Tchórzewska
Maksymilian Stasz lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Szymańczuk
Inga Dąbska lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Szymańczuk
Anna Walczak lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie, nauczyciel Dorota Ciechan
Katarzyna Kozłowska lat 8, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
w Chełmie, nauczyciel Joanna Mielniczuk, Halina Czerniawska

Grupa wiekowa 10–13 lat

Rafał Bielak lat 11, Publiczna Szkoła Podstawowa w Osmolicach, nauczyciel Ewa Szczęsna-Sienkiel
Mateusz Bereza lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Kasia Janik lat 11, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Jakub Nowokrzeski lat 10, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Weronika Szymanek lat 12, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Julka Bis lat 11, Szkoła Podstawowa nr 31w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Weronika Poniedziałek lat 11, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Olga Smarzewska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Sandra Machel lat 12, Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie, nauczyciel Wiesława Jusiak
Aleksandra Borkowska 10 lat, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
Maria Borysiuk lat 11, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Iwona Matraszek
Natalia Jakubiec lat 12, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, nauczyciel Iwona Matraszek
Aleksandra Kostyła lat 10, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak

____________________________________________

Rozdanie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy
odbędą się

w piątek 7 listopada 2014 r. o godz. 10.00

w Galerii Sztuki Dziecięcej Domu Kultury LSM
w Lublinie, ul. K. Wallenroda 4a, tel. 81 743 48 29

Wystawa czynna w dniach od 7 listopada do 1 grudnia 2014 r.
w godz. 8.00-20.00 oprócz sobót i niedziel

Kalendarz wydarzeń
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją