w sobotę 22 listopada 2014 r.

o godz. 18:00

Fitness Klub AktivGen Lublin

Koncert taneczny

VII Fiesta Orientalna

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury LSM

Iwona Torbicka tel. 502 219 168          www.taniecbrzuchalublin.pl          www.aktivgen.pl

01 naukaIwona Torbicka, właścicielka Fitness Klubu AktivGen w Lublinie, nauczyciel tańca orientalnego, aqua fitnessu i fitnessu. Jej cel to pomagać kobietom stawać się jeszcze piękniejszymi.

Prowadzi szkolę tańca orientalnego i fitnessu „AktivGen” oraz zespół tańca DENIZ w Lublinie. Wcześniej prowadziła akrobatykę dla znanego zespołu tańca nowoczesnego „Etezja”. Była trenerem, choreografem i dyrektorem artystycznym dziecięcego zespołu tańca „Czadowe Dzieciaki”. Jest sędzią wielu konkursów międzynarodowych w tańcu orientalnym.

Przygotowuje swoje uczennice do występów na scenie, jak i do startu w konkursach. Jej uczniowie zdobywają wysokie noty  w kraju i za granicą.

Od kilku lat Iwona Torbicka organizuje obozy szkoleniowe połączone z wypoczynkiem dla pań w każdym wieku. Jest organizatorem Eastern  European Orientalchampionship, których patronem i współorganizatorem jest Liga Profesjonalnego Tańca z jej prezesem Eleną Ramazanową. Kolejne Mistrzostwa odbędą się 10 lipca 2015 r. w Lublinie.

Głównym organizatorem wydarzenia jest szkoła tańca „AktivGen”.

Będziemy podziwiać jej zdolne uczennice, które są cenionymi tancerkami w Europie. Wystąpią zespoły DENIZ i Lucabra, zobaczymy duety i występy solowe, także klasykę tańca orientalnego jak i wiele różnorodnych tańców  folklorystycznych, a także niezwykle barwne występy show.

improPo raz siódmy  zobaczymy w czasie Fiesty Orientalnej organizatorkę wydarzenia i instruktora w szkole AktivGen – Iwonę Torbicką, a także Monikę Dendę, która uczy tańca brzucha właśnie w Domu Kultury. (Zapraszamy w piątki o godz. 18:00)

Taniec brzucha od dawna fascynował ludzi na całym świecie. Zachwyca bogactwem środków wyrazu, pewną tajemniczością, subtelnością ruchów, wdziękiem i powabem. Taniec ten uczy akceptacji siebie i innych. Daje odprężenie po całodniowych zmaganiach;) Pozwala na oderwanie się od codziennych spraw i przeniesienie się w krainę dość magiczną. Chwile spędzone na tańcu to piękne chwile. To taniec dla każdej kobiety, dla tej malutkiej, która uczy się gracji i elegancji ruchów, i dla seniorki, która odnajduje w tym tańcu pełnię dojrzałej kobiecości.

O tańcu kobiet dojrzałych Sofija Gamal mówi: „Dzięki  doświadczeniu nauczyłyśmy się już pięknie podawać swą własną czekoladę – mleczną, puszystą, gorzką, białą, słoną, gorącą… z owocami, z orzeszkami… Różną. W zależności od nastroju, ale zawsze – pyszną. I dlatego właśnie o wiele łatwiej nam uczynić nasz taniec interesującym, niż niedoświadczonym dziewczętom, którym póki co trudny kobiecy los oszczędził razów”.

bizuteria-300x266Zapraszamy serdecznie na pokaz Biżuterii od AnnDzi

„Skarby tysiąca i jednej nocy…”

Modelkami pokazu będą tancerki z zespołu tańca orientalnego Deniz ze szkoły tańca AktivGen

Anna Dziurawiec – młoda projektantka niezwykłej biżuterii, współpracująca z  galeriami sztuki, szkołami kreowania wizerunku, stylistami i projektantami mody.

W swoich projektach „AnnDzia” wykorzystuje wiele szlachetnych materiałów, takich jak perły naturalne, kryształy Swarovskiego, jak również kamienie naturalne i minerały, nie zapomina jednak o tradycyjnych technikach rzemieślniczych i materiałach takich jak drewno, ceramika i filc. Te wszystkie czynniki, jak i to, że każdy przedmiot wychodzący spod jej ręki tworzony jest z wyjątkową pasją, sprawiają, że „biżuteria od AnnDzi” jest tą, po którą chętnie sięgają kobiety bez względu na wiek.

Biżuterię AnnDzi będzie można kupić na naszym stoisku.

Serdecznie zapraszamy.

fiesta