W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

w sobotę 22 listopada 2014 r.

o godz. 18:00

Fitness Klub AktivGen Lublin

Koncert taneczny

 

VII Fiesta Orientalna

06

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury LSM

Iwona Torbicka tel. 502 219 168          www.taniecbrzuchalublin.pl          www.aktivgen.pl

 ulotka.pdf

01 naukaIwona Torbicka, właścicielka Fitness Klubu AktivGen w Lublinie, nauczyciel tańca orientalnego, aqua fitnessu i fitnessu. Jej cel to pomagać kobietom stawać się jeszcze piękniejszymi.

Prowadzi szkolę tańca orientalnego i fitnessu „AktivGen” oraz zespół tańca DENIZ w Lublinie. Wcześniej prowadziła akrobatykę dla znanego zespołu tańca nowoczesnego „Etezja”. Była trenerem, choreografem i dyrektorem artystycznym dziecięcego zespołu tańca „Czadowe Dzieciaki”. Jest sędzią wielu konkursów międzynarodowych w tańcu orientalnym.

Przygotowuje swoje uczennice do występów na scenie, jak i do startu w konkursach. Jej uczniowie zdobywają wysokie noty  w kraju i za granicą.

Od kilku lat Iwona Torbicka organizuje obozy szkoleniowe połączone z wypoczynkiem dla pań w każdym wieku. Jest organizatorem Eastern  European Orientalchampionship, których patronem i współorganizatorem jest Liga Profesjonalnego Tańca z jej prezesem Eleną Ramazanową. Kolejne Mistrzostwa odbędą się 10 lipca 2015 r. w Lublinie.

Głównym organizatorem wydarzenia jest szkoła tańca „AktivGen”.

Będziemy podziwiać jej zdolne uczennice, które są cenionymi tancerkami w Europie. Wystąpią zespoły DENIZ i Lucabra, zobaczymy duety i występy solowe, także klasykę tańca orientalnego jak i wiele różnorodnych tańców  folklorystycznych, a także niezwykle barwne występy show.

improPo raz siódmy  zobaczymy w czasie Fiesty Orientalnej organizatorkę wydarzenia i instruktora w szkole AktivGen – Iwonę Torbicką, a także Monikę Dendę, która uczy tańca brzucha właśnie w Domu Kultury. (Zapraszamy w piątki o godz. 18:00)

Taniec brzucha od dawna fascynował ludzi na całym świecie. Zachwyca bogactwem środków wyrazu, pewną tajemniczością, subtelnością ruchów, wdziękiem i powabem. Taniec ten uczy akceptacji siebie i innych. Daje odprężenie po całodniowych zmaganiach;) Pozwala na oderwanie się od codziennych spraw i przeniesienie się w krainę dość magiczną. Chwile spędzone na tańcu to piękne chwile. To taniec dla każdej kobiety, dla tej malutkiej, która uczy się gracji i elegancji ruchów, i dla seniorki, która odnajduje w tym tańcu pełnię dojrzałej kobiecości.

O tańcu kobiet dojrzałych Sofija Gamal mówi: „Dzięki  doświadczeniu nauczyłyśmy się już pięknie podawać swą własną czekoladę – mleczną, puszystą, gorzką, białą, słoną, gorącą… z owocami, z orzeszkami… Różną. W zależności od nastroju, ale zawsze – pyszną. I dlatego właśnie o wiele łatwiej nam uczynić nasz taniec interesującym, niż niedoświadczonym dziewczętom, którym póki co trudny kobiecy los oszczędził razów”.

 

bizuteria-300x266Zapraszamy serdecznie na pokaz Biżuterii od AnnDzi

„Skarby tysiąca i jednej nocy…”

Modelkami pokazu będą tancerki z zespołu tańca orientalnego Deniz ze szkoły tańca AktivGen

Anna Dziurawiec – młoda projektantka niezwykłej biżuterii, współpracująca z  galeriami sztuki, szkołami kreowania wizerunku, stylistami i projektantami mody.

W swoich projektach „AnnDzia” wykorzystuje wiele szlachetnych materiałów, takich jak perły naturalne, kryształy Swarovskiego, jak również kamienie naturalne i minerały, nie zapomina jednak o tradycyjnych technikach rzemieślniczych i materiałach takich jak drewno, ceramika i filc. Te wszystkie czynniki, jak i to, że każdy przedmiot wychodzący spod jej ręki tworzony jest z wyjątkową pasją, sprawiają, że „biżuteria od AnnDzi” jest tą, po którą chętnie sięgają kobiety bez względu na wiek.

Biżuterię AnnDzi będzie można kupić na naszym stoisku.

Serdecznie zapraszamy.

 

fiesta

Kalendarz wydarzeń
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją