we wtorek 19 maja 2015 r.
o godz. 11.00

Spotkanie prozdrowotne – Bożena Tarka

Nasze zdrowie

Spojrzenie z innej strony

Prezentacja metody dr Josefa Jonáša
– detoksykacja kierowana i kontrolowana

HARAOrganizm człowieka zatruty substancjami toksycznymi nie funkcjonuje prawidłowo. Ludzkie ciało jest w coraz większym stopniu wystawione na działanie toksyn, pochodzących ze środowiska naturalnego, pożywienia lub których obecność związana jest ze stylem życia. W pewnym momencie – organizm NIE jest w stanie usunąć ich własnymi siłami.

Metoda doktora Jonáša podpowiada, w jaki sposób sprawdzić poziom toksyn, przeprowadzić oczyszczanie i nakłonić organizm do autoregeneracji.
Postępując według jego zaleceń w efektywny sposób bronimy się przed ryzykiem zachorowania. Skuteczność tej metody może sprawdzić każdy.

Jak dowiadujemy się o tym, co w nas żyje… i dlaczego jest „tego” za dużo?

Aparat SALVIA
Do ustalania obciążeń organizmu substancjami toksycznymi oraz w celu znalezienia dowodów na istnienie poszczególnych toksyn w organizmie, jak również podczas ich likwidacji – wykorzystujemy zmodyfikowaną metodę elektroakupunktury dra Volla. Ta metoda określana jest jako test reakcji wegetatywnych. Za jej pomocą można zidentyfikować obecność toksyn w ludzkim organizmie oraz uzyskać szereg innych informacji.

Jak pozbywamy się „wszelkich nadmiarów”?

Stosując unikatowe preparaty detoksykacyjne, które można określić jako informacyjne, zawierają one bowiem oprócz ziół – dane o toksynach i infekcjach. Skład preparatów i technologię wprowadzania do nich informacji opracowała firma „Joalis”.

Dlaczego Ty?
– Jesteś alergikiem (alergiczką)?
– Bolą Cię stawy?
– Cierpisz na częste bóle głowy?
– Masz depresję?
– Walczysz z problemami ginekologicznymi różnego rodzaju?
– Masz dość egzemy, wyprysków?
– Dręczą Cię chroniczne problemy z oskrzelami?
– Dokuczają Ci pasożyty?

Po prostu przyjdź 🙂

Jeśli ważne jest dla Ciebie zdrowie własne i Twojej rodziny, jeśli obchodzi Cię jakość i długość życia to już nie możesz powiedzieć, że nie wiedziałaś/eś.

UWAGA ! Preparaty to suplementy diety. Nie są one lekami i nie zastępują leków zaordynowanaych przez lekarza. Zastosowanie terapii oczyszczania organizmu tą metodą nie ma wpływu na dotychczasowy sposób leczenia Cię przez lekarza prowadzącego. Nie można samowolnie zmieniać ani nawet korygować tego leczenia – może to zrobić jedynie Twój lekarz.

Często kontroluj się u swojego lekarza.

Josef Jonáš

Jest twórcą i propagatorem nowoczesnych kierunków medycyny naturalnej, w szczególności medycyny holistycznej. Zagadnieniami tymi zajmuje się od 30 lat, wydał ponad 20 książek o wspomnianej tematyce. Największą popularność przyniosły mu „Tajemnice energii życia” – nie wydane jeszcze w Polsce. Od 1995 roku jest pierwszoplanową postacią Instytutu Medycyny Holistycznej w Pradze, w którym praktykuje się jego diagnostyczne i terapeutyczne metody. Ukończył wydział lekarski Uniwersytetu Karola w Pilznie ze specjalnością w zakresie psychiatrii. Stopniowo zdobywał fachową wiedzę w dziedzinie psychoterapii, psychoanalizy, seksuologii, biorezonansu, chińskiej medycyny, makrobiotyki, homeopatii i wielu innych. Jest twórcą metody sterowanego i kontrolowanego oczyszczania organizmu, która zawędrowała już daleko poza granice Czech – do Słowacji, Polski, Węgier, Niemiec, Austrii, Anglii i Kanady.

Bożena TarkaBożena Tarka o sobie:
Krótko i na temat: „z nie jednego pieca chleb jadłam”; z zawodu dziennikarka; prywatnie mama dwójki już dorosłych dzieci, których to problemy zdrowotne w wieku dorastania, i bezradność służby zdrowia, z jaką się zetknęłam, skłoniły mnie do poszukiwań, nauki, a później pracy związanej z medycyną naturalną. Zachętą były niezwykle pozytywne efekty zdrowotne. Współpracowałam przez kilka lat z dużą firmą MLM. Prowadziłam systematyczne wykłady na temat składu preparatów produkowanych przez Arkopharmę. Kolejnym etapem była fascynacja cudem, jakim jest ludzkie ciało; możliwości jego regeneracji poprzez zabiegi refleksologiczne. Ukończyłam kursy i wykonuję te zabiegi. No i przyszedł moment, kiedy moje ciało zasygnalizowało, że dalej samo nie da rady i zetknęłam się przy tej okazji z metodą dra Jonasza. Zachwyciłam się mądrością całościowego podejścia do ciała człowieka, uwzględniającego również psychikę, emocje, które w tak istotny sposób na nas wpływają. W roku 2014 ukończyłam szkolenie, zdałam stosowne egzaminy i zdobyłam certyfikat. Dążąc do wykonywania profesjonalnych usług uczestniczę na bieżąco w seminariach dr Josefa Jonase i innych kursach doskonalących .