W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM


Informacje o bieżących ustaleniach
prosimy śledzić na naszej stronie

VIII Fiesta Orientalna
w sobotę 21 listopada 2015 r. o godz. 18:00
w sali widowiskowej Domu Kultury LSM

Bilety w cenie 10 zł

Fitness Klub AktivGen Lublin

serdecznie zaprasza na
koncert taneczny

VIII Fiesta Orientalna

Deniz skrzydła_fot Studio Fotograficzne Lublin

ulotka.pdf

W programie:
• Koncert tańca brzucha w wykonaniu tancerek szkoły AktivGen
• Wystawa fotografii biżuterii autorstwa Anny Dziurawiec
• Bazarek ze strojami do tańca – chusty, biżuteria, ozdoby orientalne.
• Stoisko z biżuterią karnawałową od AnnDzii – (projektantki Anny Dziurawiec)
• Kącik z shishą.
• Konkurs tańca dla chętnych – nagrody w konkursie ufundowali:
Anna Dziurawiec – biżuteria
Anna Skoczylas – makijaż natryskowy
Iwona Torbicka – karnety na zajęcia tańca brzucha i aqua fitness.


Inci Iwona Torbicka, właścicielka Fitness Klubu AktivGen w Lublinie, nauczyciel tańca orientalnego, aqua fitnessu i fitnessu. Jej cel to pomagać kobietom stawać się jeszcze piękniejszymi.

Inci Aktivgen2Prowadzi szkołę tańca orientalnego i fitnessu „AktivGen” oraz zespół tańca DENIZ w Lublinie. Wcześniej prowadziła akrobatykę dla znanego zespołu tańca nowoczesnego „Etezja”. Była trenerem, choreografem i dyrektorem artystycznym dziecięcego zespołu tańca „Czadowe Dzieciaki”. Jest sędzią wielu konkursów międzynarodowych w tańcu orientalnym.
Przygotowuje swoje uczennice do występów na scenie, jak i do startu w konkursach. Jej uczniowie zdobywają wysokie noty  w kraju i za granicą.zespół Deniz taniec brzucha Lublin_fot Studio Fotograficzne Lublin

Od kilku lat Iwona Torbicka organizuje obozy szkoleniowe połączone z wypoczynkiem dla pań w każdym wieku. Jest organizatorem Eastern  European Orientalchampionship, których patronem i współorganizatorem jest Liga Profesjonalnego Tańca z jej prezesem Eleną Ramazanową. IV Mistrzostwa Europy Wschodniej w Tańcu Orientalnym odbyły się 11 lipca 2015 r. w Domu Kultury LSM.
Taniec brzucha od dawna fascynował ludzi na całym świecie. Zachwyca bogactwem środków wyrazu, pewną tajemniczością, subtelnością ruchów, wdziękiem i powabem. Taniec ten uczy akceptacji siebie i innych. Daje odprężenie po całodniowych zmaganiach;) Pozwala na oderwanie się od codziennych spraw i przeniesienie się w krainę dość magiczną. Chwile spędzone na tańcu to piękne chwile. To taniec dla każdej kobiety, dla tej malutkiej, która uczy się gracji i elegancji ruchów, i dla seniorki, która odnajduje w tym tańcu pełnię dojrzałej kobiecości.

————————————-
Zapraszamy serdecznie na wystawę fotografii Biżuterii od AnnDzi

„Skarby tysiąca i jednej nocy…”
2015_11_21 VIII FIESTA ORIENTALNA-AnnDziaAnna Dziurawiec – młoda projektantka niezwykłej biżuterii, współpracująca z  galeriami sztuki, szkołami kreowania wizerunku, stylistami i projektantami mody.
W swoich projektach „AnnDzia” wykorzystuje wiele szlachetnych materiałów, takich jak perły naturalne, kryształy Swarovskiego, jak również kamienie naturalne i minerały, nie zapomina jednak o tradycyjnych technikach rzemieślniczych i materiałach takich jak drewno, ceramika i filc. Te wszystkie czynniki, jak i to, że każdy przedmiot wychodzący spod jej ręki tworzony jest z wyjątkową pasją, sprawiają, że „biżuteria od AnnDzi” jest tą, po którą chętnie sięgają kobiety bez względu na wiek.

Biżuterię AnnDzi będzie można kupić na naszym stoisku.
Serdecznie zapraszamy.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury LSM
Iwona Torbicka
tel. 502 219 168

www.taniecbrzuchalublin.pl

www.aktivgen.pl

fiesta

Kalendarz wydarzeń
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją