W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

Spotkanie odbędzie się
w poniedziałek 27 listopada 2017 r. o godz. 17.00

Wstęp wolny

 

PRACOWNIA NATURY

 

Jak doprowadzić stawy do sprawnego funkcjonowania?

ulotka.pdf

Patologie układu kostnoszkieletowego, w szczególności stawów są bardzo częste. Kiedyś były schorzeniem osób starszych, teraz dotyczy coraz młodszego pokolenia. Choroba zwyrodnieniowa to przede wszystkim ból i ograniczenia ruchomości stawów. Zapalenie stawów nie jest korzystne ani dla zdrowia, ani dla urody. Co więcej może utrudniać normalne funkcjonowanie na co dzień oraz bywa bardzo bolesne.

Jakie są przyczyny i czy możemy temu zaradzić?
– opowiem wraz z gościem specjalnym Panią dr Marią Dovirak.

Pani Maria przez 35 lat pracowała jako lekarz internista. Od 18 lat rekomenduje naturalne sposoby przywracania zdrowia.

Jej motto:
Chcę aby jak najwięcej ludzi było zdrowych!

***

fKim jestem? W szerszym ujęciu Naturoterapeutką.

Obszary terapii naturalnych zostały nazwane i wpisane przez Ministerstwo Pracy na oficjalną listę uznawanych zawodów:
• naturopatia (nr rej. zawodu 323009 – terapie polegające na stosowaniu naturalnych metod)
• biomasażysta (nr rej. zawodu 323003 – zabieg masażu energetycznego w celu relaksacyjnym, profilaktycznym i poprawy ogólnego stanu zdrowia.
• bioenergoterapia (nr rej. zawodu 323002*- praca z bioenergiami, korygowanie biopola, wyrównywanie potencjałów, polaryzacja)
Posiadam wszelkie uprawnienia i kwalifikacje do ich wykonywania, ale nie ograniczam się tylko do nich. Terapie naturalne to moja pasja, ponieważ dzięki nim mogę skutecznie wspierać osoby, które zwracają się do mnie o pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Dlatego stale rozwijam i doskonalę swoje zdolności, a także zdobywam nowe doświadczenia, korzystając z wiedzy gggnajlepszych trenerów. Ponadto ukończyła trzy stopniowy kurs nadający tytuł terapeuty w dziedzinie biologiczno-psychotronicznych metod odnowy organizmu, kurs Psychodietetyki oraz inne stosowane w terapii naturalnej. Jestem również Członkinią Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.
W swojej pracy diagnostyczno-terapeutycznej wykorzystuję terapie naturalne znane zarówno w czasach starożytnych jak i obecnie, nowoczesne terapie, zabiegi, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia.
Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegam człowieka w sposób holistyczny, a przeprowadzona diagnostyka bada zaburzenia narządów i tkanek już na poziomie komórkowym.

Małgorzata Jaruga
SERDECZNIE ZAPRASZAM

Możliwości wykorzystania urządzenia QUANTUM zostaną zaprezentowane podczas spotkania na chętnej osobie wyłonionej spośród uczestników.

bbbvvv

Kalendarz wydarzeń
RELACJE FILMOWE
PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk
Archiwa
Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją