Spotkanie odbędzie się
w poniedziałek 27 listopada 2017 r. o godz. 17.00

PRACOWNIA NATURY

Jak doprowadzić stawy do sprawnego funkcjonowania?

Patologie układu kostnoszkieletowego, w szczególności stawów są bardzo częste. Kiedyś były schorzeniem osób starszych, teraz dotyczy coraz młodszego pokolenia. Choroba zwyrodnieniowa to przede wszystkim ból i ograniczenia ruchomości stawów. Zapalenie stawów nie jest korzystne ani dla zdrowia, ani dla urody. Co więcej może utrudniać normalne funkcjonowanie na co dzień oraz bywa bardzo bolesne.

Jakie są przyczyny i czy możemy temu zaradzić?
– opowiem wraz z gościem specjalnym Panią dr Marią Dovirak.

Pani Maria przez 35 lat pracowała jako lekarz internista. Od 18 lat rekomenduje naturalne sposoby przywracania zdrowia.

Jej motto:
Chcę aby jak najwięcej ludzi było zdrowych!

fKim jestem? W szerszym ujęciu Naturoterapeutką.

Obszary terapii naturalnych zostały nazwane i wpisane przez Ministerstwo Pracy na oficjalną listę uznawanych zawodów:
• naturopatia (nr rej. zawodu 323009 – terapie polegające na stosowaniu naturalnych metod)
• biomasażysta (nr rej. zawodu 323003 – zabieg masażu energetycznego w celu relaksacyjnym, profilaktycznym i poprawy ogólnego stanu zdrowia.
• bioenergoterapia (nr rej. zawodu 323002*- praca z bioenergiami, korygowanie biopola, wyrównywanie potencjałów, polaryzacja)
Posiadam wszelkie uprawnienia i kwalifikacje do ich wykonywania, ale nie ograniczam się tylko do nich. Terapie naturalne to moja pasja, ponieważ dzięki nim mogę skutecznie wspierać osoby, które zwracają się do mnie o pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Dlatego stale rozwijam i doskonalę swoje zdolności, a także zdobywam nowe doświadczenia, korzystając z wiedzy gggnajlepszych trenerów. Ponadto ukończyła trzy stopniowy kurs nadający tytuł terapeuty w dziedzinie biologiczno-psychotronicznych metod odnowy organizmu, kurs Psychodietetyki oraz inne stosowane w terapii naturalnej. Jestem również Członkinią Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.
W swojej pracy diagnostyczno-terapeutycznej wykorzystuję terapie naturalne znane zarówno w czasach starożytnych jak i obecnie, nowoczesne terapie, zabiegi, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia.
Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegam człowieka w sposób holistyczny, a przeprowadzona diagnostyka bada zaburzenia narządów i tkanek już na poziomie komórkowym.

Małgorzata Jaruga
SERDECZNIE ZAPRASZAM

Możliwości wykorzystania urządzenia QUANTUM zostaną zaprezentowane podczas spotkania na chętnej osobie wyłonionej spośród uczestników.

bbbvvv