w środę 15 maja 2019 r. o godz. 16.30

PRACOWNIA NATURY

Borelioza
– choroba wywołana przez kleszcze
i nie tylko

Kleszcze stanowią ogromne niebezpieczeństwo dla naszego życia
i zdrowia z powodu chorób, które przenoszą. Ocieplenie klimatu przyczynia się do stałej ekspansji zarażonych pajęczaków na nowe tereny.

W trakcie spotkania odpowiem na pytania:

• jak można ograniczyć ryzyko kontaktu z kleszczem?
  • jakie choroby roznoszą kleszcze?
  • kiedy kleszcze są najbardziej aktywne?
    i wiele innych.
    Korzystaj z najlepszych odkryć medycyny naturalnej.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Prowadzenie: MAŁGORZATA JARUGA

Wiosna i miesiące letnie sprzyjają częstszemu korzystania z form wypoczynku na świeżym powietrzu w parkach i lasach oraz noszeniu lżejszego ubioru, zwiększają równocześnie ryzyko pokąsania przez kleszcze mogące przenosić groźne dla zdrowia bakterie, wirusy i pierwotniaki. Każdy spacer czy grill na działce to potencjalna szansa na kontakt z kleszczami.
W Polsce, podobnie jak w pozostałej części Europy, z roku na rok obserwuje się rosnącą liczbę zachorowań na boreliozę.
W tym roku kleszcze atakują ze wzmożoną siłą. Choć wiosna dopiero się rozkręca, to pada już rekord zachorowalności na choroby odkleszczowe. W tym sezonie tylko na Warmii i Mazurach na boreliozę zachorowało już ponad 300 osób. Aż strach pomyśleć, co będzie później.
Kleszcze należą do gromady pajęczaków. Jest ich ponad 850 gatunków, ale spośród 20 gatunków żyjących w Polsce najczęściej mamy do czynienia z trzema rodzajami kleszczy – pospolitym, łąkowym i obrzeżkiem gołębim. Niestety, tymi najbardziej niebezpiecznymi.
Chociaż nie ma stuprocentowej ochrony przed ukąszeniem kleszcza, to na szczęście jest kilka sprawdzonych sposobów na ograniczenie tego ryzyka.

Nazywam się Małgorzata Jaruga, jestem dyplomowaną terapeutką naturalnych metod odnowy organizmu, psychodietetykiem, biomasażystką, w tym również diagnostą składu organizmu urządzeniami biorezonansu.
Terapie naturalne to moja pasja, ponieważ dzięki nim mogę skutecznie wspierać osoby, które zwracają się do mnie o pomoc. Dlatego stale rozwijam i doskonalę swoje zdolności, a także zdobywam nowe doświadczenia, korzystając z wiedzy najlepszych trenerów.
Proponuję bezpieczne, skuteczne i łatwe rozwiązania, sięgając wyłącznie po proste i naturalne rozwiązania bez skutków ubocznych.

Czym się zajmuję i w czym pomóc?

• Szeroki zakres diagnostyki przy pomocy urządzeń biorezonansu (Quantum oraz Scaner 3 D) – wykrywa i lokalizuje na bardzo wczesnym etapie przyczyny problemów zdrowotnych, np. pasożyty, bakterie, m.in. boreliozę, grzyby, odwodnienie organizmu, zakwaszenie, niedobory mineralno-witaminowe itp. Podczas diagnozy kompleksowo, bezpiecznie i bezinwazyjnie dowiesz się, jakie są nieprawidłowości w organizmie, a następnie poznasz ich przyczyny i możliwości usunięcia.
• Zabiegi, które stanowią uzupełnienie do postawionej wcześniej diagnozy. Wiele z nich bazuje na wielowiekowych tradycjach. Są to m.in. bioterapie – masaże, które przywracają przepływ energetyczny w ciele, masaże dźwiękiem – przy użyciu dźwiękowych mis himalajskich, świecowanie uszu i wiele innych dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta. Zabiegi uwalniają ciało od napięć, stresu i odprężają, pomagają odzyskać siły i chęci do zdrowego funkcjonowania.
• Terapie ziołowe – uzupełnieniem diagnozy i terapii jest skorzystanie z ziołowych preparatów, które bezpiecznie i skutecznie odkwaszą i oczyszczą organizm, a następnie przywrócą jego funkcje.
• Zajęcia grupowe m.in.: koncerty dźwiękiem przy użyciu himalajskich mis dźwiękowych, seans relaksacyjny i odprężający. Ćwiczenia ruchowe i oddechowe.
• Wykłady nt. naturalnych metod odkwaszania, oczyszczania organizmu oraz powrotu do homeostazy.

Małgorzata Jaruga
SERDECZNIE