w poniedziałek 18 września 2017 r. o godz. 18.00

PRACOWNIA NATURY

4 kroki do zdrowia
– jak w prosty sposób zadbać o zdrowie

Prowadzenie:
Małgorzata Jaruga
i gość specjalny z Warszawy
Agata Gawlikowska
dietetyk, trener wellnes,dietoterapeutka, instruktor Nordic Walking.

Aby zadbać o zdrowie należy w pierwszej kolejności odpowiedzieć na pytanie – jaka jest przyczyna złego samopoczucia?

Podczas spotkania omówione zostaną możliwości nowoczesnej diagnostyki bioinformacjyjnej na miarę XXI wieku oraz proste sposoby powrotu do zdrowia.

W programie m.in.:

1.Urządzeń do diagnozowania organizmu na poziomie komórkowym (QUANTUM) oraz energetycznym (SCANER 3D – DIACOM).
2.Nawadnianie – dlaczego należy pić wodę i jaką. 40 argumentów.
3.Oczyszczanie – dlaczego warto się oczyszczać. Proste metody.
4.Odżywianie – na czym polega zbilansowany posiłek.
5.Czy niezbędna jest suplementacja i jaka?
6.Ekologiczne środki czystości.
7.Zabezpieczenie przed smogiem elektromagnetycznym.

1GOŚĆ SPECJALNY – AGATA GAWLIKOWSKA
Z wykształcenia chemik i dietetyk, terapeuta z wieloletnim doświadczeniem, specjalizuje się w terapiach chorób chronicznych stosując odpowiednio dobraną dietę, oczyszczanie organizmu oraz zestawy suplementów. Sama uzdrowiła się z nowotworu, tylko dzięki takim metodom. W praktyce stosuje metody terapeutyczne Gersona, Małachowa, Siemionowej, Clark oraz Tombaka. Specjalizuje się z diecie ortomolekularnej, która doskonale odżywia komórki.
Pomogła odchudzić się 300 osobom w 2 lata. Licencjonowany praktyk makrobiotyki, metody 5 przemian, NLP, rebirthing.
Pomaga pokonać barierę między zdrowiem a chorobą. Zmiana sposobu myślenia, prowadzi tam, gdzie chcesz sie znależć. Zmiana diety, używanie przypraw, ziół i suplementów zawsze daje dobre efekty.

Małgorzata JarugaKim jestem? W szerszym ujęciu naturoterapeutką.
Obszary terapii naturalnych zostały nazwane i wpisane przez Ministerstwo Pracy na oficjalną listę uznawanych zawodów:
naturopatia (nr rej. zawodu 323009 – terapie polegające na stosowaniu naturalnych metod)
biomasażysta (nr rej. zawodu 323003 – zabieg masażu energetycznego w celu relaksacyjnym, profilaktycznym i poprawy ogólnego stanu zdrowia.
bioenergoterapia (nr rej. zawodu 323002*- praca z bioenergiami, korygowanie biopola, wyrównywanie potencjałów, polaryzacja)
Posiadam wszelkie uprawnienia i kwalifikacje do ich wykonywania, ale nie ograniczam się tylko do nich. Terapie naturalne to moja pasja, ponieważ dzięki nim mogę skutecznie wspierać osoby, które zwracają się do mnie o pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Dlatego stale rozwijam i doskonalę swoje zdolności, a także zdobywam nowe doświadczenia, korzystając z wiedzy najlepszych trenerów. Ponadto ukończyłam trzy stopniowy kurs nadający tytuł terapeuty w dziedzinie biologiczno-psychotronicznych metod odnowy 1111organizmu, kurs psychodietetyki oraz inne stosowane w terapii naturalnej. Jestem również członkinią Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.
W swojej pracy diagnostyczno-terapeutycznej wykorzystuję terapie naturalne znane zarówno w czasach starożytnych, jak i obecnie, nowoczesne terapie, zabiegi, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia.
Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegam człowieka w sposób holistyczny, a przeprowadzona diagnostyka bada zaburzenia narządów i tkanek już na poziomie komórkowym.

Małgorzata Jaruga
SERDECZNIE ZAPRASZAM