w czwartek 19 marca 2015 r.

o godz. 18.00

adz

Stres
– i co na to naturoterapia?

Naturoterapia – jak być zdrowym

Prowadzenie – KATARZYNA KĘDZIERSKA

NATUROTERAPIA, czyli medycyna naturalna, to bardzo duży dział wiedzy i umiejętności. Wiedza ta, wywodząca się 1z bardzo dawnych czasów, przez lata przekazywana kolejnym pokoleniom, obecnie staje się obiektem coraz szerszego zainteresowania, uzupełniając osiągnięcia medycyny akademickiej. Dotyczy to zarówno pacjentów, którzy od zawsze szukali metod poprawy swojego zdrowia, jak i osób które poszukują sposobów walki ze stresem. Wiele terapii naturalnych jest bardzo prostych do zastosowania i nie przynosi skutków ubocznych. Zastosowanie nawet najprostszych jej zaleceń poprawia nasze samopoczucie, działa relaksacyjnie, pozwala odzyskać twórczy potencjał, co prowadzi do pełni zdrowia.

NATUROTERAPIA – CO TO TAKIEGO?
Recepta na wolność od stresu, bólu i pustki to kontakt z naturą wokół nas, ale również odkrywanie jej w sobie i cyklach własnego życia. By w pełni korzystać z naturoterapii, trzeba przyjrzeć się naturze Natury! Jest ona w ciągłej płynnej zmienności, nie znosi pustki – każdą wolną przestrzeń wypełnia na nowo wprowadzając rozwój, czyli elementy twórcze, jej naturą jest Fala – wibracja Życia. Zapewne nie raz słyszeli Państwo, że jedyne w życiu pewne to Zmiana. Można pokierować zmianami w swoim ciele, umyśle, sercu i co za tym idzie – w życiu.

JAKIE MA ZADANIA?
Pozwala zrozumieć najbliższych – cieszyć się dotykiem – oddychać z przyjemnością – wygenerować w sobie siłę – wychować swój umysł – odkryć pasję życia.

NATURA
DZIKOŚĆ – RÓŻNORODNOŚĆ – WYCISZENIE – PŁYNNA ZMIENNOŚĆ
RÓWNOWAGA – TAJEMNICA – CUD

ZASTOSOWANIE NATUROTERAPII W OSWAJANIU STRESU

Podczas spotkania będą przeprowadzone zajęcia praktyczne.
Zapraszamy na spotkanie.

4KATARZYNA KĘDZIERSKA – dyrektorka ds. szkoleń Akademii Doskonalenia Zawodowego „Naturopata”. Posiada państwowe uprawnienia w zawodzie biomasażysty, doradcy personalnego, hipnoterapeuty, bioenergoterapeuty. Pełni zaszczytną funkcję  Podstarszego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów, jest Dyplomowaną Mistrzynią Bioenergoterapii i Naturoterapii.Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata posiada statut niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego dorosłych oraz wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych RIS Warszawskiego Urzędu Pracy. Światowa 2Organizacja Zdrowia WHO w 2003 roku zatwierdziła stanowisko dotyczące alternatywnych terapii. Opracowała też strategię działania, czytamy w niej m.in., że państwa powinny opracować zasady bezpieczeństwa, skuteczności i jakości takich praktyk oraz stworzyć nad nimi nadzór. WHO zaleca też akredytowanie szkół uczących medycyny naturalnej i licencjonowanie terapeutów za pomocą odpowiednich instytucji. Absolwenci naszych szkoleń otrzymują zaświadczenia wg wzoru Ministra Edukacji Narodowej potwierdzające zdobycie umiejętności oraz kwalifikacji w zakresie odbytego szkolenia.