W tle - grafika Pawła Ryżki p.t. ROBOTNICE SZTUKI - pierwowzór muralu, jaki znajduje się na południowej ścianie Domu Kultury LSM

Spektakle

banerek_seniorzy

PROGRAM.pdf

Czytaj dalej

w środę 3 czerwca 2015 r.

o godz. 11.00

logo

Fundacja Pomocy
Szkołom Polskim na Wschodzie
im. Tadeusza Goniewicza

pod kierownictwem Józefa Adamskiego

Polski Dziеcięcy Teatr Lalek
„ModernPol” z Żytomierza (Ukraina)

Spektakl

A polskie serca biją wciąż…

ModernPol

ulotka.pdf

Czytaj dalej

w poniedziałek 18 maja 2015 r.
o godz. 18.00

ANTYGONA

Sofokles

Bez nazwy-1

Wstęp wolny

ulotka.pdf

Czytaj dalej

w piątek 15 maja 2015 r.

o godz. 17.00

Stowarzyszenie Współpracy z Narodami Bliskiego Wschodu

Koncert muzyki i tańca orientalnego

Wieczór na Jedwabnym Szlaku

Prowadzenie dr Hadi Saleh Mahdi

Transasia_trade_routes_1stC_CE_gr2

W programie:
• Dzieje Jedwabnego Szlaku – dr Hadi Saleh Mahdi
• Spotkanie z muzyką arabską oraz pokaz instrumentów muzycznych Bliskiego Wschodu – dr Yacoub Al-Khamisy
Assef Salloom z Syrii – Koncert na gitarze klasycznej i arabskiej lutni
• Występ zespołu Arabskiego Tańca Brzucha „Bajsan”
• Wystawa przygotowana przez Centrum Języka i Kultury Chńskiej ORIENTAL
• Degustacja potraw i napojów arabskich

Wstęp wolny

ulotka.pdf

Czytaj dalej

najciekawsze teatry 2015

 

—–>       SZCZEGÓŁY    < —–

5 – 6 – 7 maja 2015 r. od godz. 9:30

 

XI przegląd teatrzyków przedszkolnych-9

Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka

XI PRZEGLĄD TEATRÓW PRZEDSZKOLNYCH

pod hasłem

Sport i zdrowie w miniaturze teatralnej

 

XI przegląd teatrzyków przedszkolnych-10

ulotka.pdf

Czytaj dalej

piątek 22 maja 2015

o godz. 17:00

Teatr Pantomimy
Komparsowie

-

ETIUDY
PANTOMIMICZNE

,,MINIATURY’’

W VI OBRAZACH

REŻYSERIA Martyna Chodowska
POKAZ  PRZEDPREMIEROWY

Wstęp wolny

Czytaj dalej

w środę 25 marca 2015 r.
o godz. 18.00

Kabaret Godziemba

zaprasza na program

„Dudek Show”
– skecze i piosenki Kabaretu Dudek

IMG_7461

Występują :
Marta Bijas, Irena Bogucka, Grażyna Czarnota, Beata Filipczak, Anna Kuszneruk, Irena Mazur, Edyta Łakomy, Helena Spuz vel Szpoz, Ewa Surdacka, Dariusz Boruch, Robert Karwat, Henryk Mizura, Krzysztof Witaszek, Marian Zawiślak, Krzysztof Żak

Adaptacja i wybór tekstów Dariusz Boruch
Oprawa muzyczna i akompaniament Renata Kreft
Reżyseria Klara Kistelska

Wstęp wolny

ulotka.pdf

Czytaj dalej

w czwartek 5 marca 2015 r.
o godz. 18.00

TEATR ENIGMATIC KUL
zaprasza na spektakl

Boeing, boeing

– czyli latające narzeczone

boeing_plakat
OBSADA:

JANET –  Magda Maścianica
JOLA –  Urszula Kmita
JOHANNA –  Natalia Matuszek
NADIA –  Amelia Malyszek
MAKS  – Marcin Szulej
PAWEŁ – Paweł Jamro
REŻYSERIA: Alicja Jachiewicz-Szmidt
SCENOGRAFIA: Urszula Kmita
REALIZACJA ŚWIATŁA I DŹWIĘKU: Krzysztof Mróz

ulotka.pdf

Czytaj dalej

w piątek 20 lutego 2015 r.

o godz. 18.00

Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza

w Lublinie
zaprasza na spektakl

Moralność Pani Dulskiej

Tragifarsa kołtuńska w III aktach

Gabriela Zapolska (1857-1921)

 

ulotka.pdf

Czytaj dalej

w sobotę 24 stycznia 2015 r.

o godz. 18.00

Teatr Pokoleń Centrum Kultury w Siennicy Różanej

zaprasza na spektakl

Teatr w Pipidówce

na podstawie Michała Bałuckiego oraz scenariusza Krzysztofa Babickiego
scenariusz – Andrzej David Misiura
reżyseria – Tadeusz Andrzej Kiciński

Plakat Pipidówka jpeg - Paweł

ulotka.pdf

Wstęp wolny

Czytaj dalej

w poniedziałek 10 listopada 2014 r.

o godz. 18.00

 

Amatorski Teatr Towarzyski

zaprasza na przedstawienie

„Rosja według Czechowa II”

W programie m.in. żarty sceniczne Antoniego Czechowa

„Niedźwiedź” i „Jubileusz”

czechow

Wystąpią:
Dariusz Boruch, Grażyna Czarnota, Robert Karwat, Emilia Kamińska, Anna Kuszneruk,
Irena Mazur, Krzysztof Witaszek, Krzysztof Żak

oraz gościnnie piosenki własne zaśpiewa Mateusz Dąbrowski

Adaptacja i reżyseria Dariusz Boruch

Przedstawienie odbędzie się w poniedziałek 10 listopada 2014 r. o godzinie 18.00
w Domu Kultury LSM, Lublin, ul. Konrada Wallenroda 4a
Wstęp wolny !!!

ulotka.pdf

Czytaj dalej

w środę 29 października  2014 r.

o godz. 17.00

LLOT_usmiech laczy

LLOT_l

 

Lubelska Lokalna Organizacja Turystyczna

zaprasza na:

Otwarcie wystawy

„Światowego Archiwum Uśmiechu”

Marka Wysoczyńskiego

oraz

Wieczór Improwizacji Komediowej

w wykonaniu Improv Teatru

„No Potatoes”

Prowadzenie wieczoru – Przemysław Buksiński

 

ulotka.pdf

 

Czytaj dalej

wtorek 23 września 2014 r.

o godz. 18:00

Teatr Panopticum

Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją”

S A T A N E L L A

ulotka.pdf

Czytaj dalej

wtorek 24 czerwca 2014 r.

o godz. 18.30 i  19.00 

TEATR PIERWSZEGO KONTAKTU

TEATR TAŃCA DIFFERO

zapraszają na spektakle

 Dance to a different beat

 i

 Wrócić do siebie

Wstęp wolny

ulotka.pdf

Czytaj dalej

czwartek 12 czerwca 2014 r.

o godz. 19.00

TEATR PIERWSZEGO KONTAKTU

zaprasza na spektakle

______

Wstęp wolny

ulotka.pdf

 

Czytaj dalej

sobota 31 maja 2014 r.

o godz. 18.00

Teatr Kameralny

Edukacja Rity

Willy Russell

 

EDUKACJA RITY Willy Russell / Przektad: Karol Jakubowicz / Obsada: dr Frank Bryant – Jan Wojciech Krzyszczak / Rita White – Paulina Połowniak / Reżyseria: JAN WOJCIECH KRZYSZCZAK  / Muzyka: TOMEK KOBIELA / Scenografia: IRENEUSZ SALWA

ulotka.pdf

Bilet – 10zł  i 15 zł

Czytaj dalej

Spektakle odbędą się w czwartek 29 maja 2014 r.

o godz. 15.00 – Przedział

o godz. 16.00 – Romea i Julio

DNI ANIMACJI KULTURY

Spektakle Grupy Teatralnej BUT-ELKI

oraz  studentów I i II roku animacji kultury UMCS

„Przedział” ,  „Romea i Julio”

ulotka.pdf

Czytaj dalej

wtorek 27 maja 2014 r.

o godz. 18.00

 

Teatr Kameralny w Lublinie

Tadeusz Różewicz

Śmieszny staruszek

Wstęp wolny

ulotka.pdf

Czytaj dalej

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie

Dom Kultury LSM

zapraszają na

FINAŁ FESTIWALU NAJCIEKAWSZYCH WIDOWISK

TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

Czytaj dalej

w sobotę 10 maja 2014 r.

o godz. 18.00

Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza

zaprasza na spektakl autorstwa Gabrieli Zapolskiej (1857-1921)

Moralność pani Dulskiej

ulotka.pdf

Czytaj dalej

w niedzielę 27 kwietnia 2014 r.

o godz. 15.30

Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza

Spektakl muzyczny grupy Młodzi Aktorzy

Calineczka

ulotka.pdf

Czytaj dalej

poniedziałek 31 marca 2014 r.

o godz. 19.00

TEATR PIERWSZEGO KONTAKTU

zaprasza na spektakle

__________________________

PREMIERA

___________________________

Wstęp wolny

ulotka.pdf

  Czytaj dalej

sobota 29 marca 2014 r.

o godz. 18.00

TEATR ENIGMATIC KUL

zaprasza na spektakl

Miłosna gra

BILET – 10 zł

ulotka.pdf

  Czytaj dalej

poniedziałek 24 marca 2014 r.

o godz. 18.00

 Teatr Kameralny

Jan Kochanowski

Odprawa posłów greckich

 

 

 PREMIERA

Wstęp wolny

ulotka.pdf

  Czytaj dalej

piątek 7 marca 2014 r. o godz. 18.00

Stowarzyszenie Kulturalno–Oświatowe

„Węglin Północny” w Lublinie

zapraszają na wernisaż wystawy

Bernard Homziuk

Rysunki (dla dzieci i dorosłych)

oraz przedstawienie

„Julian Tuwim – wiersze dla dzieci”

w wykonaniu

Amatorskiego Teatru Towarzyskiego

ulotka.pdf

 

Czytaj dalej

22 lutego  2014 r.

o godz. 18.00

Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza w Lublinie

zaprasza na spektakl

Parady

Wstęp wolny

ulotka.pdf

Czytaj dalej

wtorek 21 stycznia 2014 r.

o godz. 18.00

 Teatr Kameralny

Spektakl według tekstu

Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Zapiski więzienne

 

Adaptacja sceniczna i reżyseria: Jan Wojciech Krzyszczak

Scenografia: Ireneusz Salwa Muzyka: Tomasz Kobiela

Wystąpią: Prymas – Jan Wojciech Krzyszczak / Ksiądz Stanisław – Łukasz Król / Siostra Leonia – Beata Pietroń / Komendant – Andrzej Sikora / Kierownik – Marek Fabian / Przedstawiciel władz – Piotr Johaniuk / Oficer UB – Adam Organista

Cena biletu 10 zł

ulotka.pdf

Czytaj dalej

piątek 17 stycznia 2014 r.

o godz. 18.00

Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza

Spektakl muzyczny grupy Młodzi Aktorzy

Kot w butach,  

czyli teatr to miejsce magiczne

Reżyseria: Magda Stec

Muzyka: Janusz Baca

Przygotowanie wokalne: Dorota Szostak-Gąska i Jakub Gąska

Choreografia: Julia Siegieda

Opieka artystyczna i adaptacja tekstu: Jerzy Turowicz

ulotka.pdf

Czytaj dalej

Przegląd odbędzie się
w sobotę 28 grudnia 2013 roku w godz. 10:00-17:00
w niedzielę 29 grudnia 2013 roku w godz. 10:00-15:00

Stowarzyszenie „Nasz Piast”

Fundacja Ochrony i Rozwoju Twórczości Ludowej

Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

zapraszają na

IV Ogólnopolski Przegląd

Zespołów i Grup Kolędniczych

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Zdzisław Podkański

Prowadzenie Dorota HordyjewskaMałgorzata Iwanicka

ulotka.pdf

Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930EC

RELACJE FILMOWE

PLAYZapraszamy do oglądania relacji filmowych z wydarzeń jakie odbyły się w Domu Kultury LSM. ***
Realizacja filmów Zenon Krawczyk

Archiwa

Prowadzenie strony - Marek Dybek  Marek Dybek / KmBk-STUDIO   /    Powered by WordPress Platform
ul. Konrada Wallenroda 4a        20-607 Lublin
tel. 81 743 48 29
dom.kultury@spoldzielnialsm.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. .

Zapoznałem się z informacją